[EN] [LV]

Imants Parādnieks: Es ar tiem, kuri atbalstīja Ušakovu (audio)

KOMPROMAT.LV

  

(picture 2)
Saeimas deputāts Imants Parādnieks starp tiem, kuri atnāca atbalstīt Nilu Ušakovu.

Rīdzinieks Andris Niedra uz KOMPROMAT.LV e-pastu atsūtīja fotogrāfijas, viena no Nacionālās apvienības līderiem, Imanta Parādnieka, stāvoša pūļa vidū, mītiņā, Rīgas mēra Nila Ušakova atbalstam.

Fotografēts pagājušā gada 3.decembrī, kad Rātslaukumā notika skandalozais mītiņš Nila Ušakova atbalstam.

Parādnieks demonstrē apzinātu atbalstu Saskaņas Centra un Nila Ušakova personīgi, pro-Kremļa politikai. Ar šīm darbībām viņš liekulīgi nodeva Nacionālās apvienības Latvijas pilsoņu vēlētāju intereses, kuri balsoja par viņu parlamenta vēlēšanās. Varbūt parādnieks plāno emigrēt uz Maskavu?, - Andris Niedra uzdot retorisku jautājumu.

KOMPROMAT.LV lūdza komentēt Parādnieka līdzdalību mītiņā Nila Ušakova atbalstam Rātslaukumā. Deputāts pat nav neko noliedzis.

Decembra piketā es biju tuvāk tiem, kuri bija par Ušakovu, nevis tiem, kuri bija pret. Es tur stāvēju kopā ar tiem, kuri atbalstīja mēru, - norādīja Parādnieks.

Kāpēc deputāts neatradās alternatīvā piketā pret Nilu Ušakovu kopā ar Sarmīti Ēlerti un Olafu Pulku? Iespējams, tās ir izmaiņas Nacionālās apvienības stratēģijā. 17. decembrī par to ziņoja kanāla TV3 pārraidē Nekā personīga - starp frakcijas vadītājiem VL-TB/LNNK Baibu Broku un Nilu Ušakovu notika draudzīgas pārrunas, pēc kurām valdošā Domes koalīcija pieņēma dažus Nacionālās apvienības priekšlikumus.

Tas nav noslēpums, ka mums ir līdzīgas idejas, - savu apmierinātību pauda Baiba Broka. Savukārt Ušakovs teica, ka VL-TB/LNNK priekšlikumi tika atbalstīti, jo Nacionālās apvienības frakcija rīkojās konstruktīvi.

Ir lietas, kuras Ušakova pozīcijā notiek labi, - teica KOMPROMAT.LV Imants Parādnieks. Viņš arī teica, ka korupcijas gadījumus Domē nav iespējams pierādīt.

Ir jāatgādina, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) turpina pārbaudi sakarā ar iespējamo budžeta līdzekļu izmantošanu mītiņa organizācijā Nila Ušakova atbalstam.

Kā tika ziņots, pēc 3. decembra mītiņa Vienotība un Nacionāla apvienība vērsās KNAB ar lūgumu pārbaudīt informāciju par administratīvo resursu izmantošanu. Piemēram, tika informēts, ka plakātu un karogu piegādei tika izmantoti Rīgas satiksmes autobusi.

TV3 žurnālisti konstatēja, ka Rīgas karogu brīvā pārdošanā nav iespējams iegādāties. Tas varētu nozīmēt, ka demonstrantus ar karogiem nodrošināja vadība.

Saskaņā ar neoficiāliem ziņojumiem ekstras pasākumam nodrošināja Rīgas satiksmes un Rīgas Namu pārvaldnieka municipālie darbinieki.

2014-01-20 15:08:27