Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Ārzemju geji aizstāv latviešus pret viņu pašu gribu

KOMPROMAT.LV/LAT

  

(picture 2)
Kaut paši Latvijas homoseksuālisti ir pret praidiem, tomēr ar ārzemēm saistītā organizācija Mozaīka uzstājīgi raujas uz ielām.

Kaut paši Latvijas homoseksuālisti ir pret praidiem, tomēr ar ārzemēm saistītā organizācija Mozaīka uzstājīgi raujas uz ielām. Cik tas ir ienesīgs bizness?

Par praidiem ir divi viedokļi, viens valda Vakareiropā, un otrs raksturīgs Austrumeiropai un tai skaitā Latvijai. Praidi nepieciešami tam, lai pielīdzinātu homoseksuāļus heteroseksuāliem viņu tiesībās, saka vecā Eiropa. Nē, mums nevajag nekādus praidus, mēs vēlamies dzīvot sev pašiem, tāpat kā agrāk, kā dzīvoja mūsu senči, iebilst Latvija, turpinot: „Kādas tur tiesības? Skūpstīties uz ielām? Bet vai tā nav izvirtība?"

Tam visām cīņām, protams, ir arī savs finansiālais segums. Par to raksta mūsu autors, kritizējot Rietumeiropu par vēlēšanos uzspiest savus uzskatus Latvijas iedzīvotājiem, citu starpā rakstot:

„Praidi Latvijā jau sen kā nav cīņa par homoseksuālistu tiesībām. Par to liecina kaut vai Latvijas lielākās seksuālo minoritāšu organizācijas ILGA Latvija kategoriskā norobežošanās no šāda veida aktivitātēm un veiktā aptauja, kurā noskaidrots, ka nospiedošs vairākums mūsu valsts geju nekādus gājienus nemaz negrib.

Katru vasaru praida laikā uz mūsu valsti tiek importēts liels daudzums ārvalstu homoseksuāļu, kuri tad arī veido absolūtu vairākumu gājiena dalībnieku…"

Sīkāk lasiet šeit: "Vai praids ir ienesīgs bizness?" (http://kompromat.lv/lat/?page=clause&id=220).

2008-05-15 16:44:57