Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Лато Лапса – преследователь и клеветник

Igo Zilbers    2024-05-27 21:49:50    
Manuprāt, pilnīgs kauns un negods Latvijas tiesu sistēmai. Vai tad šis te Vanzovics, padomju okupācijas laikā, nepieņēma augstus amatus un, gadu desmitiem, nebija komunistu partijas biedrs? Kauns! Arī pēc neatkarības atjaunošanas, šādi vansovici, netika nobīdīt malā, bet turpināja ieņemt augstus amatus. Te nu mēs, manuprāt, redzam to milzīgo kļūdu, ka netika veikta ilustrācija un šitādi vansovici, var gadu desmitiem būt nelustreti.
to Igo    2024-05-28 10:39:26    
Америку открыли! Весь народ сотрудничал с режимом, наиболее активыне лезли наверх, распихивая других локтями, пользовались всеми ништяками, ели и пили с рук оккупантов - а теперь десятилетиями рыдают о своих страданих от оккупации. И сотрудничают уже с новой властью. И никому ни за что не стыдно.
.    2024-05-30 16:24:41    
Manuprāt, tie, kuri fano par noziedznieku Lato Lapsu, ir pamuļķi, jo pakļaujas viņa acīmredzamajām manipulācijām.
Tikai pieņēmums    2024-06-06 08:39:38    
Bet iespējams ka Lato Lapsa ir viens no kremļa aģentiem. Pēc darbiem ideāls kremlinu pārstāvis.
Janis Pinemumam    2024-06-09 19:22:31    
Lato atmaskoja 100 vansovicu Tiesnesi Strazdu mentu jumtis to Bagatibas Vairak ka KNAB un valsts maize vienotības kampeju
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.
> Ваш комментарий   
 
Имя:

Адрес эл. почты:

Комментарий: