Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Latvijas dzelzceļš терпит убытки, а топ-менеджмент получает всё большее вознаграждение

?    2022-01-06 10:28:52    
Как там кокаин в бананах? Рассказывают, что спецы разбодяжили конфискованный и он поступил на местный рынок.
Гражданин    2022-01-06 12:50:42    
Один из братьев Шмукстов и тут замешен...
Арнольд Бембрис     2022-01-06 13:02:41    
Столько слышал, но ни разу не видел Солидола. А тут Петрищев, да еще с Дядей: аtimafia.tilda.ws/petriscevs
Portofino    2022-01-07 09:20:20    
Рома Армянин чипушит.
то Portofino    2022-01-07 13:38:35    
а в лицо Роме сказать это наверняка слабо тебе )))))
ашт    2022-01-07 14:38:13    
в современной жизни слабо давно не прокатывает. у каждого есть право считать что рома гребень. мало того, право каждого считать что рома гребень закреплено в конституции
то ашт ))    2022-01-07 15:10:49    
Так ты тогда тоже гребень☝Ведь мое право так считать закреплено Конституцией )))
ашот    2022-01-07 17:56:53    
ну и считай. кого волнует что ты думаешь? Времена изменились, понятия больше никого не волнуют. засунь их себе в очко
SAEIMAS DEPUTĀTS NORĀDA UZ KĀRTĒJO JKP SAISTĪBU AR KRIEVU BANDĪTIEM    2022-01-07 21:16:59    
Par kārtējo reizi, kad Jaunās konservatīvās partijas redzamāko un ietekmīgāko politiķu vārds tiek minēts saistībā ar Krievijas kriminālo pasauli, mikroblogošanas vietnē Twitter uzmanību vērš Saeimas deputāts Aleksandrs Kiršteins (VL/LNNK). Puaro.lv. Ziņā par Grieķijā, Atēnās notikušo krievu bandītu autoritātes slepkavību pērnā gada 2.decembra naktī vietne kompromat.lv vēsta, ka viena no konfliktā iesaistītajām bandītu autoritātēm – “likumīgā zagļa” Vjačeslava Šestakova ar iesauku “Sļiva”, kuram Rīgā pieder nekustamais īpašums, intereses Latvijā pārstāv Krievijas pilsonis Romāns Osipjans, kuram savukārt ir “savi cilvēki” Latvijas tiesībsargājošajās iestādēs un saikne ar augstām amatpersonām. Kā vēsta vietne, Vjačeslava Šestakova intereses Latvijā pārstāv Krievijas pilsonis Romāns Osipjans, kurš plašākai sabiedrībai kļuva pazīstams 2020. gadā, kad Valsts drošības dienests (VDD) iespējamās korupcijas un valsts noslēpuma izpaušanas lietā aizturēja bijušo augsta ranga Satversmes aizsardzības biroja (SAB) darbinieku Aigaru Sparānu. Aizturēšana notika brīdī, kad ietekmīgais SAB darbinieks (2018. gadā viņš aizgāja pensijā Sparāns ieradās restorānā “Erebuni”, lai tiktos ar šo Krievijas pilsoni. Interesanti, ka 2018. gadā Romāns Osipjans kļuva par līdzīpašnieku uzņēmumā “Grand Force Security”, kura dibinātājs un valdes loceklis (līdz 2018. gadam) bija bijušais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) Operatīvo izstrāžu nodaļas vadītājs Juris Jurašs, kurš tagad ir Saeimas Juridiskās komisijas vadītājs, parlamenta deputāts no “Jaunās konservatīvās partijas” un tuvākais tieslietu ministra Jāņa Bordāna līdzgaitnieks. Kad tiesa atļāva apcietināt Aigaru Sparānu, viņam noteica drošības naudu 50 000 eiro, kuru savāca Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāja Jura Juraša sievas Allas Jurašas advokātu birojs, piedaloties mūžībā aizgājušās kādreizējās KNAB izmeklētājas, vēlāk Saeimas deputātes no Jaunās konservatīvās partijas Jutas Strīķes atraitnis. Kā ziņoja raidījums “Nekā personīga” (TV3), savulaik Aigars Sparāns bija ieteicis arī Vjačeslavam Šestakovam un Romānam Osipjanam izmantot tieslietu ministra un Jaunās konservatīvās partijas vadītāja Jāņa Bordāna tuvā līdzgaitnieka Jura Juraša sievas, advokātes Allas Jurašas pakalpojumus. Latvijas politiķu un augstu amatpersonu saites ar krievu bandītiem saistībā ar strīdu par viesnīcu “Garden Palace”, kas atrodas Vecrīgā, šķetina arī blogā “La Mafia Rusa”. Izmeklētājs uzskata, ka krievu bandītus atbalsta amatpersonas Latvijas Valsts policijā, Tieslietu ministrijā un Uzņēmumu reģistrā. Vietne kompromat.lv, atsaucoties uz saviem avotiem, ziņo, ka Vjačeslavs Šestakovs, kura intereses Latvijā pārstāv Romāns Osipjans, dzīvo Vācijā, bet viņš joprojām ir ietekmīgākā persona Latvijas kriminālajā pasaulē.
JKP    2022-01-07 22:07:29    
Не следует забывать, что два депутата Рижской думы прошлого созыва из JKP перешли в Saskaņa. Это очень харатеризует Юраша, чья теща беспрервно показывает его сыноьям телеканал Рооссия.
Опер - JKP    2022-01-08 10:00:18    
Показ телеканала Россия - это главное преступление или все же нет ?! )))))
оперу    2022-01-08 20:17:45    
Это характеризующий факт. Юраш декларирует одно, а делает другое.
Rakstveida    2022-01-09 10:50:16    
Uļmans Mihails Dubovicka Gaļina, A.G. PROPERTY, SIA par darījuma atzīšanu par spēkā neesošu daļā un īpašuma tiesību atjaunošanu uz nekustamo īpašumu. Vitauts Teličens по кличке КОЛБАСА, партнер Ары Д.😀
треш    2022-01-10 18:56:17    
Колбаса рассказал о деле Асатряна, который однофомилец Лесы (Казбека). Знания история о сигаретах на плявниекском рынке.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.