Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Законы  Консультации
[EN] [LV]

Кто и почему довел до катастрофического состояния Агенскалнский рынок

Neznaika    2019-02-18 09:21:20    
V etom sluchaje ja neueveren shto jest smisl arendavatj “na prjamuju”, jesli abstrahirovatsa ot vozmoznostej mutit na urovne Centralovo rinka. A tak, zachem nagtuzat dumu hozaistvennimi dogovorami.
Якобсон,    2019-03-19 09:12:33    
тебя там что, замочили или посадили? Где новые разоблачительные статьи? Где статьи про коррупцию в рядах гнилки? Про ушастого ублюдка самое время статьи писать.
Рижанин    2019-03-19 13:32:57    
Согласен с оратором выше,где новости ? Все порталы пишут,про Елгавскую фабрику,про мойки на 600 тысяч.Даже растрел в санатории для толстяков упамянули) А родной kompromat.lv молчит...
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.