Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Законы  Консультации
[EN] [LV]

Сотрудник российских спецслужб Ермолаев, латвийский автор русскоязычных изданий Татарчук и телеканал «Россия» о шпротах Арнольда Бабриса (видео)

Gotan Project    2019-02-11 20:02:04    
Бабрис был директором Арена Риги. а это значит, что связан с Игорем Ивановым. Также он дружен с Конем. Но главное - омоновец-мокрушник Никулин, который сидит пожизненно в Литве. Вот он может многое рассказать.
Зритель    2019-02-11 20:04:30    
Гляньте проект Первого Балтийского канала: Григорий Зубарев и Арнольд Бабрис несут пургу с Янисом Юркансом. Вот это реально зашквар!
Lat     2019-02-12 11:01:43    
Lūgsna par tautas kalpiem! Dievs, visu zinošais un visu varošais, Lūdzu Tevi, sodi mūsu tautas kalpus, politiķus un ierēdņus, par krāpšanu, zagšanu, bezdarbību un melošanu! Lūdzu, darī tā, lai negodīgi gūtais labums nenes tiem laimi un baudu, bet tikai bēdu un nelaimi! Lai viņu meli un tukšie solījumi veršās pret viņiem pašiem! Lai Tauta redz, neviens viņu sliktais darbs nepaliek nesodīts! Ved viņus, tautas kalpus, pie prāta un tikuma, dari to ar savu spēku un varu caur slimībām, mokām, nežēlīgiem pārbaudījumiem un citiem bargiem sodiem, lai viņi nožēlotu sevis patrādāto vel dzīvi būdami un lūgtu Tavu piedošanu! Lai visi redz, ka sods nav pašmērķis, nav atriebība, bet tikai mācība grēcīgajiem tautas kalpiem! Dod viņiem, tautas kalpiem, iespēju laboties un ar saviem labiem darbiem kaut daļēji atstrādāt savus noziegumus! Dievs, lūdzu sodi arī tos, pateicoties kuriem, šie nožēlojamie tautas kalpi tiek pie varas neatkarīgi no tā, vai tas tiek darīts muļķibas, slinkuma vai savtīguma dēļ! Tieši pateicoties šai pelēkai, slinkai un aprobežotai cilvēku massai, šie manipulātori tiek pie varas, pie varas, kura viņiem nepienākās un kuru viņiem nedrīkst dot, kuru viņi izmanto savtīgos nolūkos! Dievs, lūdzu Tevi, ved sabiedrību pie prāta, dod spēku un prātu šai aptumšotai, slikai un pasīvai tautas daļai un sodi ļaunprātīgos manipulātorus! Lai zeme deg zem varas parazītu un viņu atbalstītāju kājām! Dievs, Svētī Latviju! Lūgsna ir jālasa, jo biežak, jo labāk! Kolektīvi lasot būs spēcīgāka iedarbība! Ar mīlestību un labiem vēlējumiem visiem Arnolds Babris.
Читатель    2019-02-12 12:04:08    
Бабрис еще и у Цадовича на спиртзаводе отметился. Иванов, Цадович и т.д. А вы про горлопана Гришку
Андрюшка Ш.    2019-02-12 12:12:02    
Ермолаев и Татарчук: хрум,хрум,хрум. Бабриный помёт.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.