Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Пропагандисту Алексееву предъявлено обвинение

Гниду    2018-11-02 15:27:53    
на нары!
Иван    2018-11-02 22:59:41    
За что? Подонки!!! Свободу Юрию Алексееву! Так ржачно иногда поржать над этим паноптикумом ватно-колорадских глистов. Умилительные экземпляры. Не знаю, сколько Алексеев имеет, но остальные там реально полезные идиоты.
Triumph des Willens     2018-11-04 13:50:16    
Пропагандонство Алексеева щедро оплачивается Россией, там на этом сейчас не экономят. Сам говносайт интересен эпичными комментами зомбанутых пенсов, а не высерами какого нибудь Васильева или Носовича.
Иван    2018-11-05 19:01:16    
Нет, нет, не соглашусь. Ватные опарыши, адепты Танюши Крымнашей, тоже отжигают.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.