Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Соискатель статуса беженца в Эстонии оказался агентом ФСБ

!!!    2018-04-13 11:40:04    
Статусом беженца в Латвии торгуют через адвокатское бюро. Цена вопроса 50 тысяч евро. Одного из беженцев, а именно беглого российского банкира Мальчевского и его жену уже судят за экономическое преступление, совершенное в Латвии.
Игрик    2018-04-13 11:44:09    
За 50 тысяч евро, чтобы не отдавать долг, одного из бизнесменов сделали невъедным в Латвию.
Из за бугра    2018-04-13 14:55:27    
Латвийские правоохранительные органы, бизнесмены, депутаты и т.д, это вообще эталон честности.. Можно сказать слеза ангела. Россия отдыхает
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.