Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Законы  Консультации
[EN] [LV]

«Мешки КГБ». Геннадий Иванкин: «Я прошел проверку "на лояльность"»

?!    2018-01-10 16:31:31    
Опубликуйте уже архив! Будет ли там Белоконь? Сколько карточек уничтожил Бабрис?
Андрей Юрьев    2018-01-10 16:40:00    
Г-н Иванкин, как адвокаты проходят тест на лояльность? Почему Вы пишите лосяльность в кавычках? Вы лояльны или нет?
s    2018-01-10 17:52:59    
Nekomentējot konkrēto gadījumu, jo to cilvēku nepazīstu, man tomēr rodas pārdomas: 1) Kāda velna pēc lai armijā tiktu vervēts parasts obligātā dienesta karavīrs?! Kāda jēga? Kamēr viņš ir dienestā, tikmēr visu laiku ir kazarmās un virsnieku kontrolē. Slepenas ziņas no viņa varētu iegūt tikai par to, kādā veidā zaldāti dabū alkoholu, varbūt arī kādas citas narkotikas un kurš tieši ir nodarījis kādam jauniesauktajam nopietnus miesas bojājumus. Bet vai tad osobistus tas interesē? 2) Kāds sakars armijas osobistiem ar civilajā sabiedrībā strādājošo KGB? 3) Vai arī bija domāts, ka KGB vervēja obligātajā dienestā esošus zaldātus? Stāvēja aiz militārās daļas žoga un paklusām centās piesaukt kādu zaldātiņu, lai savervētu? Varbūt kāds zinošāks var šito izskaidrot?! No otras puses, šķiet, tas Ivankins savā atbildē tā arī nepateica - tad viņš ir vai nav bijis KGB aģents.. Tas taču ir pamatjautājums, nevis formālās atšķirības starp divgadīgu dienestu un divu mēnešu nometni armijā.
Спиноза    2018-01-10 18:16:15    
В ответе Иванкина не сказано главное: агент он или нет. Пора уже ставить точки над i и публиковать картотеку стукачей.
B.T.    2018-01-10 19:35:16    
Stuk. Stuk.
Люстрация неизбежна!    2018-01-11 10:48:26    
А что скажет Алекнсандр Николаевич Ищенко, если Бабрис таки вынес в личный архив учетную карточку Александра Кудряшова, более известного как митрополит Александр?
lol    2018-01-12 00:00:00    
tautai jāzin savi varoņi!
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.