Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Законы  Консультации
[EN] [LV]

Информационные операции «Согласия» и Facebook-сообщества

?    2017-09-11 23:59:40    
прежний Urlas Вы уничтожили, зачем портите мальчикам гешефт? вот Лачплесис с Панкевич делали мемы против Вас. Кто помог?
УПЫРИ    2017-09-12 07:50:33    
Надо переименовать СОГЛАСИЯ в RT СОГЛАСИЯ, а кое-кому НЕ ПО СЕНЬКЕ ШАПКА ОКАЗАЛАСЬ.Вот и мается человек в опозиции, как говориться НИКТО и звать НИКАК.
Мнение    2017-09-12 09:36:38    
Что Андрей Белый, что Иван Мавр. Разбираться в том, кто лучше Эйгим, Лачплесис или Элксниньш, это как рассуждать о сортах говна.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.