Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Законы  Консультации
[EN] [LV]

Подпишись за международное расследование убийства Бориса Немцова в соответствии с резолюцией Европарламента от 12 марта № 2015/2592(RSP)!

Мнение    2015-09-07 07:39:52    
Когда начнут требовать расследовать убийство политика и журналиста Григория Немцова, за сокрытие которого Кюзису вполне погли заплатить. Иначе, как объяснить, что полиция не только не расскрыла это дело, но и замалчивает информацию о ходе следсвтия.
Виктор Викторович-Худой    2015-09-20 18:43:21    
Покаяться тебе надо.Авось поменяешся...
Виктор Викторович-Худой    2015-09-20 18:45:03    
А тюрьма для этого хорошее место.👌
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.