Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Законы  Консультации
[EN] [LV]

В Резекненской думе царит тоталитарный режим, мэр запугал горожан

Latgaļkaja Mara.    2015-03-24 10:28:14    
Gospodin Dubovskij.vcelom material otražajet položenije del v gorode.smusčajet odno-otsutstvije nastoicivosti v dostiženiji rezuļtata. Kto Vašej 3 mešajet iniacirovatj otstavku takogo mera. Da verojatnostj otsutstvija podderžki maloverojatna..no rezonans budet i nemalij...podkļučite mas medija respublikanskije,,dajte oglaske dejateļnostj ninešnej dumi v celom,, vedj ļudi ocenjat každogo deputata lično, vkļučaja i tehkto za takuju gorodskuju vlastj,,po povodu informacionnoj blokadi. zakon na vašej storone..dovedite do suda delo po ļubomu slučaju bezzakonija,,,,,to čto Bartaševič možet i prisestj dumaju v gorode mnogije ponimajut..
atbilde totalitārajam mēram    2015-03-24 10:37:14    
Ludzas Zemes atbilde Rēzeknes mēram Bartaševičam uz viņa draudiem vērsties tiesā Interesanti, ka mērs vērsies arī Rēzeknes policijā ar lūgumu ierosināt krimināllietu par goda un cieņas aizskaršanu Atklātā vēstule, oficiāla atbilde Pretenziju redakcija izskatīja, tā atzīta par nepamatotu, jo redakcijai nav šaubu, ka nav noticis ne mazākais apmelojums un goda un cieņas aizskārums. Redakcija uzskata, ka Bartaševiča reputāciju, godu un cieņu neviens nespēj tā nomelnot, kā viņš pats, rīkojoties antidemokrātiski un autoritāri, būdams Rēzeknes pilsētas mērs un politiķis, kura rokās atrodas 31 miljonu eiro liels pašvaldības budžets, no kura liela daļa aiziet pēc konkursu vinnēšanas Bartaševiča kunga ģimenes uzņēmumiem. Starp uzņēmējiem mērs ieguvis sliktu slavu, jo cenšas no aprites izspiest visus savus biznesa konkurentus. Ja Rēzeknes mērs jūtas, būdams politiķis, aizskarts, tad redakcija varētu tikai tīri cilvēciski noslaucīt viņa rūgtās asaras un turpmāk aicināt cilvēku ar tik jūtīgu dvēseli nebalotēties pašvaldības vēlēšanās, jo, kā zināms, politika nav domāta vārguļiem. Viņa sievai Olgai, kas tautā ieguvusi Latgales karalienes titulu un kura ir publiska persona (arī figurē kā it kā aizskartā persona) un bieži manīta oficiālos pasākumos blakus Rēzeknes mēram, arī varētu kaut ko darīt ar savu saasināto pašcieņas uztveršanu. Viens no līdzekļiem, lai O. Bartaševiča vairs nenonāktu sabiedrības un mediju uzmanības centrā, ir izšķirties no Bartaševiča kunga un emigrēt uz ārvalstīm. Izbrīna, ka Rēzeknes mērs, kurš sabiedrībā dabūjis izveicīga biznesmeņa slavu, prasa no Ludzas Zemes redakcijas tikai 10 000 eiro kompensāciju. Biznesmenim ar tik lielu finansiālu apetīti un ambīcijām vajadzētu prasīt vismaz pāris miljonus eiro, lai, nomaksājot valsts nodevu, valsts budžetā ienāktu nauda, kura vismaz daļēji segtu to postu, kas izdarīts Rēzeknes pilsētai politiķa vadīšanas laikā. Avīze cer, ka Latgales reģiona Rēzeknes policijas iecirkņa vadība, uz kuru Bartaševičs var mēģināt izdarīt spiedienu, lai apgrūtinātu redakcijas darbu un apkarotu vārda brīvību, tomēr nepadosies politiķa nelikumīgajām darbībām. Ludzas Zeme zina, ka Rēzekni Bartaševičs kontrolē visās jomās, cilvēki ir iebiedēti, amatpersonas izdabā bargā mēra gribai. Agri vai vēlu šī oligarha ietekmei pienāks gals. Redakcija darīs visu, lai tas notiktu un lai Bartaševiča mēģinājumi aizvērt muti neatkarīgajai presei nevainagotos ar panākumiem. Bartaševičs ir bagāts, viņa rokās ir resursi. Uz šī politiķa varas un naudas fona Ludzas Zeme ir puteklis, taču mēs ticam, ka šoreiz naudas vara cietīs sakāvi. Mēs ticam godīgai tiesai un godīgai policijai. Pērkams ir daudz kas, taču, Bartaševiča kungs, nopirkt cieņu un godu gan nav iespējams. Sabiedrībai ir jāzina patiesība par saviem politiķiem, ko mēs kā medijs arī cenšamies nodrošināt. Ludzas Zemes galvenā redaktore Laima Linuža
Elektrik    2015-03-24 11:32:39    
Критиковать и предполагать- это самое простое, ни одной фразы конкретной, только туман.
To Ludzas zeme    2015-03-24 12:17:55    
Iebiedēsana -viens no Bartaševiča politiskās darbības pamatiem.Šī cilvēka atrašanās pie varas tās virsotnē nes tikai postu pilsētai,bet netīrās metodes pret oponentiem izsauc ne tikai nožēlu ,bet arī riebumu.Neskaitāmie tiesas procesi pret pilsētniekiem kuri cenšas ierobežot šī politikāņa izdarības parasti beidzās ar zaudējumu tiesas procesa gaitā. žēl ,ka visus izdevumus sedz no domes budžeta..tā vija ar Stalidzānu ,kad tika samaksāts 11000eur tikai stalidzānam par nepamatotu atlaišanu, tā bija ar citiem ,kur šis kungs pielika savu roku..nevajag brīnīties par ierosinātām krimināllietām kuru pamatā ir noziedzīgi nodarījumi,bet gan saikne Bartaševičs-Rēzeknes pol. iecirkņa vadība. krimināllietas ierosina pēc mēra norādījuma pret kuru ko uzsākt,,diemžēl policijai šeit ticēt nevar un nevajaga.Bartaševičs atklāti izlaupa pilsētu ar savu firmu starpniecību,iznīdē vietējo biznesa vidi un izrēķinās ar sev un savai ģimenei nevēlamiem cilvēkiem..pilsētas sabiedrībai šai nejēdzībai jādara gals, bet Bartaševičam jāatbild pa sastrādāto...
Uldis    2015-03-24 17:42:25    
Ja JЕ«s veicat tulkojumu latvieЕЎu valodДЃ -tad,lЕ«dzu dariet to LATVIEЕ U valodДЃ. GribД“ju izlasД«t,bet jau virsrakstos tik rupjas kДјЕ«das,ka nepatД«kami lasД«t.
5.    2015-03-24 18:39:01    
V nazvaniji statji figurirujet slovo-totalitarnij režim. opredelenije kak to nesavsem točno k sobitijam.....eto prosto Bartašovščina. a nekakoje carstvo. cari bili i porjadočnije.etot uvi ne iz teh...pora končatj s klanom.i perehoditj na normaļnoje upravlenije gorodom Rezekne..
горожанка    2015-03-25 18:02:43    
Пустая бочка всегда громче гремит...
Я люблю свой город    2015-03-25 18:05:10    
и лишь только тот, кому нечего сказать, громче всех кричит...кусай локти, Вячеслав
viedoklis    2015-03-25 18:19:38    
Nost no amata bartasevicu. Pietiek saimniekot un izsaimniekot pilsetu. Tautai apnicis sis oligarhs.
tratata    2015-03-29 08:34:22    
может быть барташевич и чудит, отдает конкурсы по городу своему брату и других прижимает - но вспомните каким город был еще 5-7 лет тому обратно? Это же был город-мусор, который не был отремонтирован после CCCP, дороги разбитые в хлам (причем речь идет о главной улице а не о закоулках), сейчас же хотя бы есть ощущение европы. Как правило такие пассажиры как в этом случае дает интервью просто не у корыта с деньгами, и единственное что ему остается делать это давать такого рода интервью.
To tratata    2015-03-29 09:41:39    
čudit i varujet -ponjatija to raznije..po etomu odnim eto (kak Vam)nravitsa a nekotorim i nenravitsa,,deņužki to obsčije iz gorodskoj kazni...
B&B    2015-03-30 11:55:09    
To -> tratata Zadumki i proekti bili uzhe do nego, un prosto v nuznoe vramja vstal i nachel sasatj, vse proekti bili do negio prinete
To B&B    2015-03-30 12:23:46    
O kak.vse do nego a on toko posasatj.skazanul odnako..
Veritas    2015-03-31 10:41:04    
skatīes, kādus dokumentus KGB aģenti izraka par KGB aģentu! http://www.lrytas.lt/?id=14274509561426492329&view=9
to Veritas    2015-03-31 10:57:00    
kad amerikāņi izvirzīja Gribauskaite kā prezidentu, viss VSD stāvēja uz ausīm notīrot viņas biografiju.
Adriat    2015-03-31 11:18:37    
uzmineesim kura darbs tas ir? Ak, jaa – mums jau bridinaja, atkal Kremļa lellu teatra aktieri!
Brentols    2015-03-31 11:36:24    
tajās dienās nedrīkstēja būt ne par aģentu, jo vairāk partijas skolā! Labāk paša atzītos jau sen.
Upilmas    2015-03-31 11:48:51    
jā, nav bijušo čekistu... pistoli un ruku dzelžus nodēva, bet prezidenta bildes – zem spilvena saglabāja!
Maxwell    2015-03-31 12:00:57    
jā, nepadomot Daļa zvēru modinā.
Frostman    2015-03-31 12:14:12    
viņiem Lietuvā kompromāta publicēšana uz prezidentu kļūva par jauno glamuro veidu izdarīt pašnavību :-)
Kilmanis    2015-03-31 12:21:48    
domāju, ja tur patiešām drošības dienests ir tematā, tad Daļu drīz nobeigs..drīz jau lietu no KGB redzēsim tiklā!
Lupons    2015-03-31 12:27:27    
nu kas viņai bus no šajām publikācijām?! Paries vēl pāris gadu uz Krieviju amerikāņiem taktā, saņems sev Bentley un goda pensijas darbu eirokomisijā vai eiropas bankā, lai savas novītušas mīlētājas (mīlētājus – любовников) saturēt.
Jubrals    2015-03-31 12:36:57    
un viņa nekādas uzmanības nepievērs. KAPEC? Mums jau tadā pašā veidā Dombrovskis uzticīgi ASV kalpoja, tad viņi viņu par to uz eirokomisiju novirzīja, tagad jau tur strādā viņu labā. Un viņa drīz Lietuvas tautu metīs, kā komunistus ar kgbšnikiem pamēta.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.