Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Законы  Консультации
[EN] [LV]

Policija izbeidz kriminālprocesu par uzbrukumu žurnālistam: Leonīda Jākobsona sagriešanas lietu novelk līdz noilgumam, pārkvalificē un tā arī neatklāj

Печальная закономерность    2015-01-06 19:09:17    
Иного результата не ждали. Видать как всегда, кто то лобировал, что бы следствие развивалось в таком ключе. Напрашивается вывод, а не тели исполнили, кому надлежит раследовать.
:)    2015-01-06 20:16:55    
Izmeklētāja Līga Rancāne jau ir smieklīgi, jo viņai veselu gadu prasa tas, lai slepkavības organizēšanas lietā noskaidrotu IP adresi. Tā ja ne tikai noilgums iestāsies, bet cilvēki no vecuma nomirs. Следователь Лига Ранцане уже смешно, по сколько у неё в деле о покушение на жизни выяснение ИП адреса требовало целый год. Так не только сроки закончатся, но и человек со старости умрет.
anonīms    2015-01-07 06:56:21    
kauns par šo valsti. vienkārši kauns. šādai valstij nav nākotnes.
Kler    2015-01-07 07:56:24    
Перед Новым годом много дел закрыли по причине noilgums iestājas. Несколько раз дело следовательница с акриловыми ногтями закрывала, прокуратура возвращала- свиделя год не могла, якобы, найти, хотя телефон был в деле, пока свидетель сам в прокуратуру не написал заявление с просьбой снять с него показания, экспертиз дополнительных не назначала. Пока жалобы в прокуратуру писали, указывая на некачественное следствие, тут и срок давности истек и можно дальше ногти красить.
ja    2015-01-10 10:19:26    
Vajag pārbaudīt cik vel Rancāne aizvēra lietas un visu viņas darbību.Kamēr nenotiek slepkavība netiek izmeklēšana.Mēs neesam aizsargāti šinī valstī.
Liliana    2015-01-17 20:18:05    
Nu,jā,ja ko vajag atrod un uztaisa kriminālprocesu par tukšu gaisu - ko vajag,noslēpj pat tādus miesas bojājumus. Arī Prokuratūra.Bail par šo valsti un tās pilsoņiem un nepilsoņiem,kuri nav aizsargāti.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.