Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Законы  Консультации
[EN] [LV]

Генпрокуратура отреагировала криком на мать убитой девушки (аудиозапись)

...    2014-05-17 04:57:42    
.Самый страшный гнев, гнев бессилия.
Raim onds    2014-05-17 06:20:20    
Dadzītes kundze tā var, viņa ir normāla līdz brīdim, kamēr tu nepārej robežu, kuru viņa ir novilkusi, bet ja tālāk, tad nu visi vārti vaļā ... Tad pasaka visu par to, ko pati doma, gan arī to, ko doma \"ģenerālis\" (Ģenerālis - ģenerālprokurora iesauka iestādē. Bet tā jau viņa laba, kad mājās un ar draugiem, un arī tad, ja ar viņu pa draugam ...
Kler    2014-05-17 07:15:51    
Прокуратура и так не на высоте, а в этом деле,вообще,нет слов. Прокурор не имеет права так себя вести. Похоже это дело дойдет до европейского суда,т.к. потерпевшие, так же как и преступники, имеют право на справедливый суд.
re     2014-05-20 20:15:55    
ton otvetov dežurnogo prokurora liš inogda povišen. tak čto osobenno ne v čem upreknuti prokuroršu. ona DEŽURNIJ PROKUROR.
tomēr    2014-05-26 06:38:39    
Pirmkārt, izsaku dziļu līdzjūtību vecākiem. Tā ir neizmērojama traģēdija. No prokuratūras darbinieces varētu gaidīt kaut vai cilvēcisku iejūtību, saprotu viņas nepacietību skaidrojot (viņasprāt) elementāras lietas, tomēr šis ir īpašs gadījums (un viņas tonis varētu tam atbilst) un ja kāds jautātu man, kā nodokļu maksātājam, es teiktu, ka nevēlos par saviem nodokļiem algot šādu aukstu, bezjūtīgu mašīnu.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.