Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Муниципальная полиция Даугавпилса ведет борьбу против свободы слова

Белогвардеец    2014-03-12 11:46:56    
Доволен , что \"красно - коричневый город.лавЭ\" судится с атавизмом - рудиментом при самоуправлении ! Объективизмом , строгостью пера и не пахнет в этом прокремлёвском боевом листке ! Приятно , что схлестнулись две большие \"Мерзости\" !
hanna    2014-03-12 14:16:29    
Kakoi upitanii! na policeskogo ne pohozh, vidimo simpotjshki okruzhajut ego. Begatj emu poboljse nado. Mozg ne ljubit zhirjak!
borcinsh    2014-03-12 16:59:23    
... вроде бы - гудаковский (ух и морду отожрал за счёт налгопательщиков!), а ведёт себя как - мудаковский. что за \"время\"! из всего делают секретность, параноя - как и у старшего роисси-братца ! - посмотрите ТВ, во всём мире, когда идёт речь о лице ( ?морде может быть - исключение?) из правохранительных структур - на ЭКРАНЕ - ЛОГО \"конторы\"! вот Вам, лишний раз, доказательство - нé на своём месте сидит эта безграмотная морда, коль толком не знает законов, а чуть-что бежит в суд, да ещё и с иском ! P:S: ... летом купил пару T-shirt с эмблемой NYPD (департамент полиции Нью-Йорка) и пока ещё - живой не осудили ... а может иск потерялся
Bijušais KNAB priekšnieks Vilnītis piedāvās detektīvpakalpojumus    2014-03-14 10:42:37    
Bijušais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītājs Normunds Vilnītis iegādājies pusi no SIA \"Information Agency\" un gatavojas paplašināt uzņēmuma darbības virzienus, piedāvājot detektīvpakalpojumus, biznesa portālam \"Nozare.lv\" pastāstīja Vilnītis. Kā skaidroja Vilnītis, uzņēmumā \"Information Agency\", kas sniedz juridiskos un dažādus ar drošību saistītus pakalpojumus, viņš iepriekš kā darbinieks jau strādājis 8 mēnešus, bet kopš 10.marta reģistrēts kā valdes priekšsēdētājs un 50% uzņēmuma kapitāldaļu īpašnieks. Vilnītis gatavojas paplašināt uzņēmuma darbības virzienus, piedāvājot detektīvpakalpojumus, kā arī izvēršot sadarbību ar ārvalstu kompānijām, kuras vēlas ienākt Latvijā. SIA \"Information Agency\" jau sākusi sadarbību ar Lielbritānijas uzņēmumiem. Vilnītis uzsvēra, ka ir pilnībā nodevies uzņēmējdarbībai un valsts institūcijās nekad vairs nestrādāšot. Jau ziņots, ka Vilnītis pērn vasarā nodibināja uzņēmumu SIA \"NV&Co\" un sniedza juridiskas konsultācijas. Vilnītis aģentūrai LETA toreiz atklāja, ka tapšanas stadijā esot \"daži projektiņi\", par kuriem patlaban vēl nevēloties runāt. Viņš arī atteicās plašāk pastāstīt, kas ir viņa klienti, kuriem viņš sniedz juridisko palīdzību. Kā liecina \"Firmas.lv\" informācija, \"Information Agency\" otrs īpašnieks ir Kuts Vasilijs, uzņēmums 2012.gadā strādājis ar 842 eiro apgrozījumu un zaudējumiem 862 eiro apmērā. Savukārt Vilnītim piederošās SIA \"NV&Co\" apgrozījums 2012.gadā bijis 26 892 eiro, bet peļņa - 213 eiro. Kā ziņots, Vilnītis KNAB priekšnieka amatā atradās no 2009.gada 12.marta līdz 2011.gada 16.jūnijam, kad Saeima viņu atbrīvoja no amata.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.