Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

«Полицейский года» и тюремный охранник до смерти забили пожилого человека (видео)

borcinsh    2014-01-06 15:49:38    
вот посмотришь, на строение черепа этого полицейского на фото, и создаётся впечатлeние, что в полицию целенаправленно принимают ярковыраженых дегенератов для присвоения титула «Полицейский года» ....
D/Demrn    2014-01-08 05:46:58    
a musora realno neotmzonnie - u menja delo dlilosk 10 -tj let - zakrili/ ja ostalsja invalidom - a tut musora ubili //srazu podnjali paniku- ja pisal v vseh prizival - zarnalisti peosili deng- deneg u menja nebilo - nu pustj musora ubivajut vashih detei!- vam tak nravitsa kogda musora ubivajut deteij- &?
romantik    2014-01-08 07:01:58    
kadri na 8-9 sekunde eto-cto. eta policija menja berezet?
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.