Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Работа Стельченка оценена на «тройку»

Белогвардеец    2013-11-28 12:12:46    
КНАБ полностью потерял доверие во времена Лоскутова :конфискованные деньги хранили в тумбочках.... А нОнешнее \"сопливое\" НЕЧТО только мычит и доит государство : что \"федотова\" , что \"бульбаш\" !
иниересно    2013-11-28 15:00:49    
И правда
Мнение    2013-11-28 15:46:22    
Стрельченок - посредственность. KNAB под его руководством разваливает все дела. Ушел от ответственности Виктор Монтик. Не ведутся расследования о коррупции в Рижской думе. Кнаба как будто нет.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.