Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Prudentia обвиняют в фальсификации документов в деле airBaltic

ku!    2013-07-02 13:15:30    
ku!
Depils    2013-07-04 00:18:05    
\"Prudentia\" это карманная консалтинговая компания партии \"Vienotiba\". Действует исключительно в интересах \"Енотов\" отмывая для них деньги и уводя самые крупные активы типа \"AirBaltic\" и прочее под контроль теневых финансистов Енотов.
to Dpils    2013-07-04 07:35:41    
Kuda mi idjom,vse vorujut...Poka nepridjot k vlasti tiran i neperesazajet vseh etih gnid,necerta tut nebudet..
Sergey    2013-07-11 18:28:15    
Непонятно, почему до сих пор прокуратура не займется деятельностью Гирта Рунгайниса. Поддельные документы, фальшивые заключения, уход от налогов, непонятно на какие деньги куплена недвижимость в Юрмале, на ул. Ротас 8
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.