Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Прокурор Озолиня не торопится передавать в суд дело о публикации корреспонденции Ушакова

Прокурор    2013-04-06 00:15:09    
Да ладно, с 1 апреля 2013 не всё так страшно. Теперь по этой статье \"soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.\"
Правда    2013-04-06 13:28:36    
Список Ушакова полон уродов: от Байбы Розентале до Бурова.
borcinsh    2013-04-07 23:27:58    
так ведь уже недолго осталось ждать ... и полетят буйные воровские головушки, какие - НЕ воровать НЕ МОГУТ (с 2014 вступит и латвийская \"финанссистема\" будет контролироватся европейским Банком (благо денежка - европейская в LV будет в ходу)! ... и неплохо бы, чтоб экс-руководящие товарищи сидели б в старых тюрьмах, и вместе с разбойниками-карманниками (а не в специальных хоромах!) там быстрее из ушаковых-лембергов сделают законопослушных граждан LV !
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.