Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Дело о корреспонденции Нила Ушакова: обвинение предъявлено (документ)

dadzis    2013-02-15 21:11:35    
tagad uz pasa adas sajutis, k avar ierosinat lietu, but apsudzetajam lieta, un piedalities tiesas prava gadot spriedumu - pasam neipasi saprotot savas vainas faktu !
???    2013-02-18 09:06:35    
Pirms tam domāju, ka visādos gmail, inbox utt. personas ir tikai e-kontu lietotāji. Bet tas laikam tikai parastiem mirstīgiem, svarīgām personām tie pieder.
Mārtiņš    2013-02-18 12:47:38    
Visu cieņu Jākobsona kungs! Šī krimināllieta pierāda to, kā Maskavas stingrā roka valda pār mūsu varasvīriem un to cik zemiski rīkojas tiesībsargājošās iestādes, nez kur tad palicis pats tiesībsargs? Acīmredzot palūgts neiejaukties... Vēlu pamatīgu izturību un spēku cīņā ar Rīgas un Maskavas rīkļurāvējiem!
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.