Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Переписка Нила Ушакова: кощунственное закулисье празднования 9 мая в Риге (Часть четвертая)

Белогвардеец    2012-03-14 07:48:56    
Жалко , что этот материал не попадает в газеты и на телевидение!!! Старые люди не в курсе , что вытворяет \"идол русских\" товарищ Ушаков и его банда!
?    2012-03-14 15:14:47    
Что Ушаков, что Осипов, что Линдерман. когда будут представлять русских не лашары-порнографы?
AndrisB    2012-03-15 08:22:41    
Provakators manā skatijumā ir RD, jo vienai grupai cilvēku liedz pulcēties Rīgā un pieminēt 2.pasaules karā kritušos, bet otrā pusē karojošo cilvēkiem atļauj pulcēties un pat pats Ušakovs tajos piedalās ar KRIEVIJAS pārstāvjiem pat svin un šauj raķetes (salūtu) - laikam aizmirstot cik desmitus tūkstošus nevainīgus cilvēkus OKUPĀCIJAS vara nobendēja. Tādejādi uzskatu, ka RD šķiro cilvēkus labajos un sliktajos, kas cilvēkos kurina naidu. http://manabalss.lv/i/308
rru    2012-03-30 07:56:33    
kāpēc novāca Itu Kozakēviču? Tikai tāpēc, ka viņa ļoti iestājās par to, lai tautas, kas dzīvo Latvijā,neplēstos savā starpā.šie visi gājieni ir Staļina laika metodes,tikai vēl smalkāk atstrādātas. Atšķiriet apmēram 80.gadu avīzes,tur var izlasīt, kā viegli,nepieskaroties,var izgriezt rokas.MALAČI -KOMPROMAT!!!!!!!!!!!!Uz priekšu, lai visi riebekļi kļūst atpazīstami,tikai būs grūti, jo, kur griezies- visur pretī purni,kuriem pakaļas nekust no vietas,lai darītu kaut ko tautas labā.
Aldis    2012-03-30 17:41:38    
Хлопотное дело организовывать мероприятия, и ничего такого криминального. Или кто то думает что это можно сделать по другому?
Михаил    2012-04-01 13:12:45    
И ничего тут страшного вовсе нет!!!
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.