Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Латвийская фирма с улицы Валдемара бомбила Западную Африку

Равалунанна    2012-03-07 17:19:26    
Вот суки, прости, господи... Чёрные там уже 20 лет воюют, а наши только им патроны подкидывают.. Блин, кто бы знал, как забодала там всех эта война.. А нашим, если всё действительно так, остаётся пожелать одно : сдохните там, в Африке, от заражения крови.. И желательно в одиночестве, в бедной деревне.
Вася Аитерский    2012-03-07 18:21:11    
скорей всего нужны были деньги, поэтому взяли за номинальный сервис и номинальный адрес. Они даже не в теме кому эту услугу продали
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.