Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Агентство занятости устраивало для безработных фиктивные курсы

papa griwa    2012-02-27 11:02:21    
da ladno vam, ja dumaju ni dla kogo ne sekret, 4to VSE eti kursi na 95% - fuflo. nikto nikogda po nim ne smozet naiti rabotu. esli sami krysi kontorskie v NVA govorjat, 4to eto tak, ti posidi, posluwaj, no ne me4taj 4to ti budew rabotatj v reale. Vse denjgi na pereobu4enija - UKRALI. hotja v latvii po drugomu ne bivaet.
Да если     2012-02-29 10:02:22    
Проверить все госагенства, то и не такое вскроется Только проверяльщики - либо друзья, либо родственники - потому все шито-крыто в этом государстве А денежки тю-тю... А долги растут
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.