Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Клиповая война Нила Ушакова (Часть первая)

luk ta    2012-02-24 14:30:44    
Показываем результат - ското-социалку Luk ka SC nosauc cilvekus, vajprats!!! Tiesi si fraze raksturo, ko vini doma par cilvekiem. Usakovs ir RD mers(protams kauns) un so cilveku laba neko nav izdariji, tikai skali lozuni vien, klauni.Nerup SC cilveki, liekuli.
?    2012-02-24 18:25:13    
Почему Ушаков еще на свободе?
Дмитри Демен    2012-02-24 22:34:07    
Эта Реклама госпадина Ушакова , надоела,надо уже что то новое!
Скульптор    2012-02-25 10:34:16    
Надо изваять Ушакова, в массивном золоте, метров шести высотой! Справа у него несколько старушек, из серебра и меди целующих руки Великого. А слева - дети, тоже из драгметалла, с инкрустацией рубинами красных галстуков и октябрятских звёздочек. Ведь ни минуты ЧЕЛОВЕК не думает о себе любимом, всё о стране!
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.