Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Директор Palink Даце Зундурe: "Против нас использованы приемы коммерческого шантажа"

Анна    2012-01-28 12:00:34    
К сожалению, в последние годы случаи коммерческого шантажа и рейдерства ввиду несовершенства законодательства резко возросли. \'\'Быстрый бизнес по-русски\'\' набирает свои обороты и в Латвии.
Золотарев    2012-01-28 19:00:43    
Мы не думаем что Паллинк такой чистый и хароший. Схема точь в точь как с оптовиком косметики - фирмы Mandulis она же Eurocosmetics. Набрать в долг и свалить.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.