Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Latvijas Avīze: Ушаков и Затлерс дружат семьями

Белогвардеец    2011-10-05 12:22:21    
Вторая жена \"дохтура-взяточника\" из комиссионного магазина... Вторая жена \"сопливого юнца\" , который рекламирует на шее женские бусы, с обложки \"Плейбоя\" : \"Ленка! Покажи коленку!\"..... Театралы, мля... Дружат семьями, тьфу....
Copmanis    2011-10-09 06:56:43    
Apbrīnoju to, kurš raksta tādas stulbības? Kas no tā, ka Zatlers sēž blakus Ušakovam teātra izrādē? Man ar sievu arī ir gadījies sēdēt blakus Zatleru pārim. Tas bija burtiski uzreiz pēc tam, kad Zatleru ievēlēja par prezidentu baleta festivālā Dzintaru koncerta zālē. Tādā krievu drāmas teātrī vai Dzintaru koncertzālē nav prezidenta vai premjera ložas, kā LNO, tāpēc ja prezidents atnāk uz izrādi, tad tas sēdēs zālē, kā parasts apmeklētājs.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.