Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Рижская фирма бывших силовиков связана с международными аферами (документы)

Mitrofan    2011-06-17 08:44:52    
Эрик Ванагелс это мифическое лицо, может его вообще уже давно нет, может быть он просто бомж, любой банковский работник который работал в сфере обслуживания клиентов нерезидентов знает, что Эрик Ванагелс,также как Елена Папалау, и десятки других подобных лиц - это номинальные директора, а этот Ванагелс самый популярный, на нем тысячи всяких компаний )
obat    2011-06-18 10:23:51    
LJUDI NEMENJAJUTSJA , istennij primer, Futbolist, bral, daval narushal, berjot dajot narushajet -papalsja na tom cto vzjal, dal narushil !!!
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.