Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Кто и как гробил бизнес в Вентспилсе. Часть 4

Jank    2011-05-31 19:20:38    
Ļoti interesanta rakstu sērija! Žēl, ka jūtmana žurnālistikas stilistikas nekompetence un grafomānisms. Ļoti daudz informācijas un interesantu faktu! Paldies! Tomēr der padomāt par to, ka, manuprāt, visu maitā \"vislatvijas sazvērestības teorijas\" klātbūtne...
Подпись под фотографией    2011-06-01 05:49:22    
Подпись под фотографией звучит как приговор. Приговор автору статьи, его воинствующей некомпетентности. \"Расследователь\" Зубарев так и не удосужился понять разницу между Белорусской калийной компанией и Беларуськалием, хотя для понимания этой разницы достаточно открыть на пять минут интернет. У Белорусской калийной компании нет складов и никогда не было. Это просто торговая организация, которая, кстати и на логистику не влияет никак, ее дело - только торговать калием. Так что подпись под фото - просто очередная глупость автора.
Васалс    2011-06-04 19:52:09    
Ну и шо! Вентспилс контролирует Ригу. Вот в чем позор...
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.