Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

40 латов блюстителям порядка и нет проблем?

Burg    2011-04-13 14:02:26    
Пройдитесь в Риге по ул. Валдемара от Мелнгайля до Элизабетес по рабочим дням в 8.00-9.00 утра. Тротуар заставлен авто (в основном доставка товара). Полиция их \"не видит\". Бескорыстно?
Белогвардеец    2011-04-13 15:10:07    
В Даугавпилсе Полиция самоуправления \"крышует\" продавцов сигарет на автовокзале. Этим промыслом заняты цыганки. Ситуация повторяется каждый год. Не помогает критика в прессе. Свыше 50 муниципалов заняты катанием по городу и борьбой с хозяевами собак...Начальник полиции самоуправления Гудаковский явно не на своём месте.Среди личного состава профессионализма нет и не будет!
UMKA    2011-04-13 19:30:00    
Maksā uz rokas, Elizabetes ielā pie Elektronisko Sakaru Direkcijas, 2Ls dienā, bet ne jau policijai, maksā ielu autostāvvietu uzraugiem!
Алекс    2011-04-14 10:57:17    
Ja, taisnība, mēs maksājam uz rokas policistiem!!!!
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.