Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Австрийский отель арестованного Тениса посещают известные коррупционеры

Copmanis    2011-02-25 12:42:50    
Es ļoti labi atceros kādu sensāciju izraisīja tas fakts, ka kaut kādi cilvēciņi no Latvijas nopirka kalnu kurortu Simader. Notika kaut kas ļoti līdzīgs tam, ko savā humoreskā attēloja krievu satīriķis Zadornovs. Zadornovs rakstīja, ka viņš Ņujorkā bija liecinieks tam, kad kāds vīriņš no Hantimansijskciti pirka kaklasaites Versačes veikalā un viņš izbaudīja lepnumu par savu dzimteni. Tad, kad Austrijā šitie brašuļi nopirka Simader un par to darījumu izplatījās tenkas pa visu Austriju, bija gandrīz tieši tā pat kā Zadornova humoreskā. Austrieši prasīja: O, Jūs kungs esat no Latvijas? O, Latvija, tas ir kaut kas? un bija tik laipni, tik laipni un vēl šodien austriešiem Latvija ir kā tāda sapņu zeme no kurienes atbrauc daži malači un nopērk kalnu kurortupašā krutākajā vietā. Vienīgais, neticu, ka viesnīca kalnu kurorta zonā ar visu golfa laukumu maksāja tikai 4 milj. euro.
Юрий Тарасюк    2011-02-25 13:31:42    
Как известно, существует фирма ROYAL GRAHICS, у которой имеется четыре учредителя: Tenis Leonards, Raimonds Krastiņš, Armands Zeihmanis, Ināra Vilkaste. Так что умножайте.
obat    2011-02-25 21:26:59    
существует фирма ROYAL GRAPHICS, SIA :40003601624
Copmanis     2011-02-26 11:12:31    
Слышь Лабух,ты наверное не заметил,но здесь на русском пишут...! что он там написал...?
Copmanis    2011-02-26 12:49:53    
Sakarā ar šo lietu, ļoti interesants fakts, ka Tenis ir ziedojis naudu SASKAŅAS CENTRS. Oficiāli it kā 5000 latu, bet cik kešā ne kur neraksta. Kas kopīgs ir Tenim ar SASKAŅAS CENTRS ? Lieta tāda, ka 1988. gadā Jāni Urbanoviču ievēleja par LĻKJS CK ceturto sekretāru. Jau toreiz Jānim Urbanovičam patika visur, kur tik ir iespējams, iebāzt, kādu, par kuriem viņš pats teica, podhalujs. Tāpēc Tenis 1988 gadā, ar JāņaUrbanoviča svētību kļuva par Rīgas vagonbūves rūpnīcas komjaunatnes komitejas sekretāru un pēc tam tika vēl tālāk, uz Rīgas Proletāriešu rajona LĻKJS komiteju. L.Teņa komjaunatnes karjeru virzīja personīgi Jānis Urbanovičs un ja jautāsim, vai SASKAŅAS CENTRS līderis Jānis Urbanovič personīgi ir pazīstams ar L.Teni, tad Urbanovičam būtu jāatzīst, ka znaju tovaršča Tenisa po sovmestnoi rabote ...
SAB    2011-02-26 16:17:20    
Copmanis правильно пишет про биограию Тениса. Так же я знаю, что у Тенса был друг Едик, которого он предал.
?    2011-02-26 17:12:53    
Откуда у профессионального чиновника Тениса деньги на две гостиницы в Австрии, если он нигде кроме госслужбы не работал. Отдельная тема: коррупционные связи Тенисаю
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.