Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Последствия интервью: в кабинете замначальника KNAB устроен обыск

Kler    2010-11-01 19:46:57    
Люди, отработавшие долгие годы, наработавшие опыт и имеющие специальные знания, уходят с работы из-за стиля руководства навязанного свыше начальника,прославившегося лишь своими любовными похождениями и долговыми обязательствами. Может кто-то,наконец-то, задумается на эту тему, ведь покровитель до власти не добрался. youtube download video
Vlad    2010-11-02 05:17:50    
А пусть уходят,это государственное учреждение и ни им указывать,как работать начальству.....
Вест Ник    2010-11-02 06:53:02    
Да-да, пусть уходят и уезжают талантливые люди. Пусть остаются бездари и лодыри
josif    2010-11-03 18:08:37    
leimane melo, jo salecās ar savu tiešo priekšnieci, kā arī viņa izsaimniekoja iestādes naudu. tagad kritzē vadītāju kurš atklājis šis nelikumības.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.