Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

В Даугавпилсе убили следователя по делу убийства вице-мэра Немцова

...    2010-10-11 09:59:07    
Все выходные даугавпилсская знать справляла очередной день рождение \"свадебного генерала\" Яниса Лачплесиса. Его старший товарищ спортсмен Рыба к вечеру уже еле-еле мог говорить: алкоголь замутнял его разум. А ведь многие уже забыли, что именно Немцов поставил Ласплесиса мэром. по всем раскладам должна была быть Рита Строде, но Гриша не пустил Риту в мэры. Лачплесис же стал мэром, но что случилось дальше...
Петя    2010-10-11 10:44:09    
Одминам! Ошибка в имени Гри н орий.
Юрий Тарасюк    2010-10-11 10:51:56    
Убийство Лигнарского может иметь под собой более весомы причины. В частности, согласно оперативным данным Арциса, с уходом в Сейм Иманта Яниса Бекеша в Даугавпилсе стало вакантным место Смотрящего. Долгие годы городом управляли прейльские. кандидатура Лингварского всерьез рассматривалась на роль Смотрящего. Теперь следствию предстоит выяснить, что 30-летняя женщина делала на охоте? Как в ее руках оказалось оружие? А нас же интересует, кто же все таки теперь Смотрящий.
Armands Apinis    2010-10-11 11:30:57    
Nebūt neiet runa par to, kad ar bisi drošāk... Nepārprotiet - jebkurā gadījumā tā ir traģēdija... Es tik papildināju rakstu un uzdevu nelielu jautājumu, kas ienāca pirmais galvā - PAR KARABĪNI UN PIRMAJĀM MEDĪBĀ
Uģis Gizmo    2010-10-11 11:35:15    
BET!!! Atkal - \"dzinējmedības ar karabīni - ak dievs un vēl pirmajās\" - da riebjas šitie pārliekie gudrinieki... Nav svarīgi ar ko iet uz mežu vai vītni vai gludo un vai pirmajās vai nepirmajās... Tas ka daļa ļautiņu iedomājas, ka karabīne ir bīstamāka par bisi rūgti maldās - renkuļi, \"bumbas\", apaļas lodes - šie ir pirmās bīstamības \"produkti\" dzinējmedībās... Vai tad ir kāda atšķirība bīstamības pakāpē kādu ieroci izmanto ja tiek šauts pa mednieku līniju??? Dažreiz liekas, ka tie, kas te runā par karabīnes aizliegšanu dzinējmedībās ir izpētījuši un uzrakstījuši pētījumu par to, cik daudz un kādi ieroči ir bijuši pielietoti kad noticis negadījums... Lai gan nav jau jēga te strīdēties un rakstīt par to kā medī ārzemēs un ar ko... Jo mūsējie \"reņģēdāji\" vienkārši principa pēc brēks, ka ir slikti medīt ar vītni, jo pašam vai nu tādas nav vai arī ir, bet tā īsti nav piemērota dzinējmedībām... Un tur arī sāk meklēt bīstamības pakāpes tikai, lai ieriebtu savam kaimiņam vai biedram... Un šie teksti - \"pieredzējis mednieks tornī\" - man jau liekas ka idiots ar bisi rokās arī ir jāliek tālākajā tornī vai vispār blakus mastā... Un, kas ir pats smieklīgākais, ka šādus tekstus parasti bīda tie \"pieredzējušākie\" kuriem stāžs ir \"visrs 20\" gadiem...
?    2010-10-11 12:15:38    
Непростого кабанчика завалила сучка. Зачем же сучке карабин?
Двинский    2010-10-11 12:23:35    
Казалось бы, а при чем здесь Исаак Сольц и Рыба?
Зачем полицейский играл в "русскую рулетку"?     2010-10-11 12:35:29    
А помните, как в Даугавпилсе в своем рабочем кабинете был найден застреленным шеф экономической полиции города Янис Силадиевиньш. Официальная версия произошедшего: полицейский не застрелился, а случайно пустил себе пулю в голову. Отметим: попал точно в висок. согласитесь, странно слышать от руководства полиции Даугавпилса, что начальник экономической полиции, офицер, получивший высшее образование в военной школе, практически не умел обращаться с оружием. Оттого, когда в пятницу достал револьвер из сейфа, видите ли, случайно в себя выстрелил. Еще раз отметим: так не умел обращаться, что пустил себе пулю прямо в висок. Странное совпадение… И еще одна странность.
^    2010-10-11 13:50:08    
Обратите внимание на то, что этот, как Вы тут пишите, высокий и красивый Лигнарский провел жесткий обыск дома у Валентина Андреева, самого же Валентина Андреева отправил в тюрьму по подозрению в убийстве Немцова. Все это действо привело Валентина Андреева в психушку. Некоторые утверждают, что посадить Андреева попросила Рита Строде, котиорая из-за Андреева (его человека Недеждина) не стала мэром. Впрочем, в городе сейчас говорят, что Андреев сумел заполучить даугавпилсский общак Урбановича, которым он распоряжался долгие годы. Этот общак ему после всех выкрутас с Надеждиным пришлось бы вернуть, но психушка и игра в депрессию списали все. Кстати, у Андреева тоже имелось ружье. и длинная история с Ливчансом, который из полиции безопасности перешел в Центр согласия.
edgars kecs    2010-10-11 14:12:37    
Par spico. Ja būtu mana teikšana tad spicā iegadāšanos varetu tikai tad kad tev ir bijusi bise vismaz 2 gadi un kā agrāk bija raksturojums no kolektīva vadītāja, un tikai tad atļautu spico iegādāties. Ir ļooooti daudz argumentu kāpēc vismaz 2 gadi jāpaiet ar bisīti un tikai tad iegādātos spico. Pirmkārt iemaņas Otrkārt prakse, Treškārt drošība, Ceturkārt, sajūta kas ir gaide un kas ir dzinējmedības, Pietkārt mastu izvietojums geogrāfija, Setkārt bīstamība no gludā un spicā Tā var turpināt bezjēdzīgi ilgi. Un varu 100% man piekritīsiet ka bez iepriekš nosauktā medībās neiztikt, kur nu vēl spicais un pirmās dzinējmedības. Es atceros savas pirmās dzinējmedības. Bija jā daudz iespēju šaut, bet tomēr izvēlējos nešaut, jo vēl nebija attāluma izjūtas kad var šaut un kad nevar šaut. Dzinēji ar nevar pirmajā reize pateikt cik tālu atrodas, numuru izvietojums, jo daudziem redzot dzīvnieku var širmītis aizvērties un tad nelaime jau netalu. Un saku paldies Dievam ka toreiz neizšāvu, jo tiešām dzinēji jau nebija tālu. Bet pirmo stirnu nomediju pēc kāda meneša kad jau kaut cik pieradu pie apkārtējās situācijas un geogrāfiskā izvietojuma. Un promas līdzjūtiba cietušā ģimenei kā arī meitenei. Dzīvē visādi gadās, bet izvēle darīt vai nedarīt paliek pašā ziņā un neviens nevarēs pateikt tajā momenta to darīt vai nedarīt. Kā vienā mednieku grāmatā bija krieviski citēju (Goračemu ohotņiku berjozovij peņ pokažetsja zaicem).
RRR    2010-10-11 17:57:09    
Андреев ходит в прекрасном настроении. Видел его с Анжелой Алехно. Удачно вышел из всех ситуаций. Урбановичу деньги не отдал, за Немцова не сел, а лишь чуть-чуть в дурке полежал. В Даугавпилсском дурдоме условия лучше, чем в санатории. Об Андрееве еще заговорят, а Немцову - лишь бы быть в центре внимания, что мертвому, что живому.
БЕЛОГВАРДЕЕЦ    2010-10-11 21:25:05    
ха-ха-ха, меня ЗАБЛОКИРОВАЛ \"ДАУНКОМ\"!!!!! (11.10.2010 20:55) Ваш аккаунт на сайте заблокирован: Ваша учетная запись на сайте была заблокирована администратором. При этом были указаны следующие причины: Ваш IP адрес или подсеть были заблокированы администратором Срок окончания блокировки: 31 окт 2010 21:19 Это полностью автоматический процесс блокировки и от вас не требуется ничего делать для его ускорения или прекращения. ПОМИМО ЦЕНЗУРЫ В СМИ, А ТАКЖЕ НА ТЕЛЕ, ТЕПЕРЬ БЛОКИРУЮТ ИНАКОМЫСЛИЕ И В ИНТЕРНЕТЕ....
sasha    2010-10-12 08:22:49    
Вообще то \"Компромат\" тоже не стесняется банить и стирать не угодные коменты.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.