Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Законы  Консультации
[EN] [LV]

У полицейского профсоюза украли профсоюз (документ)

juris    2010-07-20 08:51:53    
Tas, kas notika, liecina, ka Latvijas varas pārstāvji un valdība nespēj nodrošināt tiesiskumu šajā valstī.
Māris Bērziņš    2010-07-20 09:05:39    
Augustāns un Melnaksnis izplata savu izdevīgo versiju, piemirstot norādīt, kā ir iedzīvojušies uz biedru naudu. Viņi ir pamanījušies iztērēt vairāk nekā 22 000 LVL. Augustāns sev ir apmaksājis auto nomu (7250 LVL), dzīvokļa īri, Lukiol degvielu, LMT telefonu. Šiki uzdzīvoja, priekš valsts krīzes. No 22 000 LVL Augustāns biedriem pabalstos ir samaksājis tikai 360 LVL, pārējā nauda aizgāja viņa bandas uzturēšanai. 19. jūlijā NPA iesniedza iesniegumu Valsts policijā, lai par šo faktu uzsāktu kriminālprocesu. Pēc gada vai diviem, kompromatam nāksies publicēt tiesas spriedumus un izradīsies, ka dokumentus īstenībā ir viltojis Augustāns.
juris    2010-07-20 09:45:21    
Māris Bērziņš nekaunīgi melo, Tas ir šis personas stils. Apmelot visus, arī Latvijas valdību un Saeimu.
Māris Bērziņš    2010-07-20 09:58:35    
Jurim! Swedbank kontu izdrukas nemelo. Melnalksnis auto īrei ir iztērējis LVL 1400, LMT telefoniem parādi ir LVL 400, no privātajām firmām ir saņēmuši LVL 1000, un to izterējuši savām vajadzībām. Darbs policijai un prokuratūrai. Kas attiecas par Latvijas valdību un Saeimu, tad to esmu vienmēr kritizējis, jo tām nav valstiskuma pazīmes, tās ir ASV administrācija, bet nepin kopā valdību ar laupītājiem Melnalksni un Augustānu. Juri, atsūti savu e-pastu un es tev pārsūtīšu Swedbank kontu izdrukas, pats būsi šokā, kā puiši ir šeptējušies. Tiesa visam pieliks punktu, agri vai vēlu. Godīgam cilvēkam no tiesas nevajadzētu baidīties.
Māris    2010-07-20 12:20:42    
Divas fiziskās personas (Augustāns un Melnalksnis) nav Neatkarīgā policistu arodbiedrība. Es varbūt arī gribu būt kosmonauts, bet tāds neesmu. Nevienam nevar aizliegt gribēt būt par kaut ko. Augustāns gribēja sagrābt arodbiedrību un savām vajadzībām neierobežoti tērēt biedru naudu, kas ir pārtraukts. To, vai viņš būs vainīgs nozieguma izdarīšanā, lems tiesa. Latvijā nekas nav augstāks par tiesu, kad ir pušu strīdi. Viss pārējais ir tikai tirgus tanšu klaču līmenis par to, ka Augustāns ir kaut ko sadomājies savā prātā, ka pārstāv NPA. Rozā zilonīša murgi. Tad jau drīzāk viņš ir Jūlijs Cēzars.
He-hē!    2010-07-23 23:26:12    
Nepagāja 2 mēneši, kopš NPA aizsūtīja VP priekšniekam vēstuli ar lūgumu izskaidrot, kas ir \"mājas dežūras\", kurās ir iesaistīti vairāki VP darbinieki. VP priekšnieka atbildes vēstulē bija minēts tikai viens svarīgs fakts: \"Mājas dežūru kārtību neregulē neviens normatīvais akts\". Tātad VP priekšnieks faktiski atzina to, ka \"mājas dežūras\" ir nelikumīgas. Acīmredzami, VP vadībai ļoti nepatika NPA interese par VP \"iekšējās kārtības\" parādību - \"mājas dežūrām\". Uz doto brīdi tās ļauj izmantot policistu-\"mājas dežurantu\" pakalpojumus bez atlīdzības. VP vadība uzskata, ka dežurantam ārpus darba vietas, neskatoties uz to, ka viņš 24h diennaktī (mēdz būt arī, ka 24h diennaktī/ 7 dienas nedēļā ir piesiets dežurtālrunim un ir ierobežotas viņa pārvietošanas/ nodarbošanās izvēles iespējas, nav jāmaksā par \"mājas dežūrā\" pavadīto laiku (informācijai = ārzemēs par tādu \"sēdēšanu uz telefona\" darbiniekam piemaksā līdz pat 60% no amatalgas apmēra). Pilnīgi pieļauju, ka VP vadība atļāvās veikt kaut ko tādu, lai atbrīvotos no neērtas NPA.
Māris Bērziņš He-hē!    2010-08-10 11:15:46    
Mājas dežūras ir Augustāna kārtējā darba imitācija bez rezultāta, līdz ar ko Jums ir radies maldīgs iespaids, ka Augustāns ir bijis neērts VP, drīzāk jau ka otrādāk. Tādi balamutes kā Augustāns, Melnalksnis, Sūna un Bunkas ir ārkārtīgi izdevīgi VP, jo neko citu kā tracināt medijus viņi nemāk, bet būtiskās lietas netiek risinātas. Taisa lētus šovus, kaut gan cirks ir sen jau aizbraucis prom. Tipiski bezsmadzeņu radījumi, pie tam viegli vadāmi.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.