Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Экс–мэра Мункевица нужно судить сразу

смоль    2010-07-20 14:41:10    
ну и орлы.таких как Мункевич в стране хоть пруд пруди с мыслями в голове,а вот таких которые берут это пруд буз воды и их никто не ловит .Зачем они ведь свои. Успехов КНБУ ЕСЛИ ОНИ ЗНАЮТ ЧТО ТАКОЕ ПРЕСТУПЛЕНИЕ
papucis    2010-07-21 20:22:20    
Небольшая неточность,не нужно судить сразу ,а нужно сожать сразу и на долго! Так чтобы другим было неполадно.Иначе унас так, кто больше украл и поделилса тот имеет менше шансов сидеть!
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.