Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Преемником Parex banka стала "Цитадель"

CCCP    2010-06-30 11:25:46    
Оно хорошо понятно клиентам банка, говорящим на русском и латышском языках, и производит впечатление стабильности и надежности\" ПОСМЕЯЛСЯ, СПАСИБО!
Ivan    2010-06-30 22:49:15    
Движение запоздалое. Ликвидировать преступную группу нужно было намного раньше. Цена вопроса млрд. кредит МВФ, подорвано доверие к банкингу в Латвии. Латвия,банк,афёра, мошенничество,- звенья одной цепи, к великому сожалению.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.