Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Законы  Консультации
[EN] [LV]

Советник Ушакова Тейланс не стесняется оставлять авто у памятника Роланда

Бороц за правду    2010-05-14 10:48:59    
Каждый день в этом месте прохожу... и видно что за машиной стоят скамейки... следовательно - это не у самого памятника, а на стоянке, у музея окупации...
КАКТУС    2010-05-14 12:01:50    
На сколько я знаю Тейланс с Мирским уже не партнёры. Разошлись они год назаз. А Астон Мартин машина красивая! Думаю памятник Роланду от этого не пострадал!!!
obat    2010-05-14 16:17:33    
Rīgas pašvaldība sākusi dienesta pārbaudi par iespējamu nepamatotu pašvaldības īpašuma nodošanu lietošanā Rīgas mēra Nila Ušakova (SC) ārštata padomniekam NVS jautājumos miljonāram Igoram Mališkovam. Kopš piektdienas viņš savus pienākumus pašvaldībā vairs nepilda, apstiprina dome. Informāciju par iespējamiem pārkāpumiem domes Informācijas tehnoloģiju centrā (ITC), kas piešķīra pašvaldībai piederošu tehniku izmantošanai domes priekšsēdētāja ārštata padomniekam, pašvaldība saņēma no plašsaziņu līdzekļiem. N.Ušakovs uzdevis juristiem nekavējoties veikt dienesta pārbaudi ITC par iespējamu nepamatotu pašvaldības īpašuma nodošanu lietošanā. Savukārt ITC ir uzdots atjaunot iepriekšējo tiesisko stāvokli. Mēra preses sekretāre Anna Kononova precizē, ka runa ir par biroja tehniku - datoru un monitoru, kas I.Mališkovam nepienācās, jo viņš nebija štata darbinieks. Kā tā pie viņa nonāca un kādām vajadzībām tika izmantota, A.Kononova pagaidām nemāk teikt. Uzņēmēja I.Mališkova tēvs ir Maskavas valdības ministrs.
Otec    2010-05-15 13:20:59    
Eriks Teilans prosto starij gomoseksulist, kotoromu nado pokrosovatsa v narode, kstati masina ASTON MARTIN DBS vzjata na vremenoje polzovanija v Austrije, masina nezarigstrirovana v Latviji i skoro vernjotsa abratno v Venu, kak eto slucilos i s kupe Rolls Royce, un erika prosta net babok na takiji dargiji vesci
KAKTUS    2010-05-15 20:52:30    
А вас Otec ,как старого педофила мы давно ищем для изоляции от здорового общества! Говорят вы затихарились в Цесисе? Ждать не долго! Мы уже идём в вам!!!
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.