Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Юрмальская дума разбазаривает городское имущество

Юрмальчанин    2010-03-03 14:47:20    
На юридическое представление Юрмальской думы планируется выделить почти 36 тысяч латов, нанимая юристов, хотя в думе и без того есть юридический отдел со своим бюджетом и 4 сотрудниками. Их оплату Юрмальская дума включила, не расшифровывая, в графу «вознаграждение исполнительной власти» с общей суммой, выделяемой на зарплаты, в 2 млн. 195 тысяч 425 латов. - НА ЭТИ ДЕНЬГИ РАССЧИТЫВАЮТ БЫВШАЯ АБСОЛЮТНО НЕПОДКУПНАЯ ЮРМАЛЬСКАЯ ПОЛИЦЕЙСКАЯ НАЧАЛЬНИЦА ЭВИТА СПАЛВЕНЕ, КОТОРАЯ СОВСЕМ НЕДАВНО СТАЛА АДВОКАТОМ И ЕЕ ПОДРУГА СИГИТА ПРИЕДЕ. С ТАКИМИ ЗАЩИТНИЧКАМИ МУНКЕВИЦ МОЖЕТ БЫТЬ СПОКОЕН.
ES     2010-03-03 14:59:07    
Sigita Priede (bijusī prokurore, iesaistīta kukuļošanas lietā Jūrmalas pilsētā , atzīta par liecinieci ja nemaldos, advokāta mandātu neiedeva) Evita Spalvēna (it kā nokārtojusi advokāta eksāmenu), Zigmunds Bunks (it kā nokārtojis advokāta eksāmenu) - kā arī var būt kļūda vārdā vai uzvārdā, jo cilvēks nezināja kā pareizi tas skan. Bunks ir Jūŗmalas prokuratūras prokurors vai kaut kā tā. Tātad šo kadru doma ir atvērt advokātu biroju Jūrmalā, savukārt Jūrmalā domes juridiskajā nodaļā strādā 5 juristi (vajag precizēt vai tā tiešām ir un vēl +2 papildus sekretāri vai kaut kā tā, Rakiša kura ir Jūrmalas domes juridiskās nodaļas vadītāja vai galvenā juriste ir veikusi darbību kura ir pretrunā Valsts interesēm pašvaldības personā veicot lielam lietu daudzumam mierizlīgumus vai nepārsūdzot pirmās instances tiesas lēmumus - ir nodarīti uz šī pamata kolosālākie materiālie zaudējumi. Kā arī neskatoties uz to ka juridiskajā nodaļā strādā 5 (!) juristi , Jūrmalas dome ir IZMANTOJUSI pastāvīgi juridiskos pakalpojumus no malas maksājot par to neadekvātus atalgojumus juristiem (it kā Rakiša ir saņēmusi par to «atlīdzību») . Par konkrētām lietām saistībā ar mierizlīgumiem un zaudētajām (nepārsūdzētajām pēc pirmās instances) lietām es varēšu informāciju konkrētu iedot pēc mēneša jo šobrīd cilvēks nav uz vietas kas man to informāciju var dot un apkopot. Informācija būs apjomīga (kā man pateica) , jo tur ir daudz lietu . Savukārt tā trijotne kura it kā dibina advokātu biroju ir potenciālie juristi ar kuriem Dome noslēgs sadarbības līgumu noteikti ar neadekvātu cenu?! Tā kā Jūrmalas Policija ir pievienota Rīgai sanāk ka Jūrmalas lēdijai Spalvēnai nav vairāk interese (materiāla) strādāt Jūrmalā jo nevar saņemt «atalgojumu» no likuma pārkāpējiem , kā arī sanāk ka Jūrmalas prokuratūrā arī lietas vairs neiet tik labi Starp citu Spalvēna un Jūrmalas proluratūra ir viena no tām instancēm kura ir 2 gadus bremzējusi lietu par parakstu viltošanu un 4 miljonu kredīta nelikumīgu saņemšanu Munkevica personā . Protams te ir virkne litu ko vajadzētu pārbaudīt piemēram par advokātu eksāmenu vai to advokātu mandātu (nezinu kā viņš pareizi saucās) , kā arī par juridiskajiem pakalpojumiem kurus Dome ir maksājusi (paradoks ir tas ka domē ir 5 !!!! juristi štatā , kuri saņem algu).
Со стороны    2010-03-03 15:18:05    
У Мункевица имеется серьезная крыша. Ему все до одного места.
Sigita Priede    2010-03-03 16:26:21    
Kā tā, vai tas \"ES\" un pārējie nezin, ka Jūrmalā atvēries juridiskais birojs, kā ari darbu uzsākusi zvērināta advokāte Evita Spalvēna? Jāsecina, ka portālam \"kompromat\" šis tas iet garām... Starp citu, Evitas Spalvēnas mob. tālrunis 29469184, Sigitas Priedes 29405314. Birojs,stap citu, Jomas ielā 30 Jūrmalā!
Юрий Тарасюк     2010-03-03 17:26:32    
Сигита, как часто вам приходится консультировать г-на Мункевица? Правда ли, что в Юрмальскую думу утроили работать дочь председателя суда судьи Светланы Беляевой (SVETLANA BEĻAJEVA) Екатерину Беляеву (JEKATERĪNA BEĻAJEVA)? Что за это должна делать Светлана?
Гы гы гы    2010-03-03 17:32:02    
гы гы гы!!!!
Asja    2010-03-15 21:12:50    
Сегодня была в новой Jūrmalas zemesgrāmatu nodaļa на Zigfrīda Meierovica prospekts 1a. Мне кто нибудь объяснит, что это за здание, за какие деньги построено и кому оно было нужно? Три месяца назад была в старой на Edinburgas, они сократили время работы до минимума, только по понедельникам весь день, а в остальные только до 12. По этажам \"ветер гулял\", народу, я, да ты, да мы с тобой. И в новом такая же история. Но мне всё равно интересно, что будет со зданием на Edinburgas, никто не слышал, может кто из наших шустрых уже на приватизацию подал. Там бы все поместились, без новой стройки. Не поверю, что там всё займёт būvvalde. Афера чистой воды. В Риги библиотеки и мосты, а у нас тут свои схемы.
Asje    2010-03-24 14:19:48    
konechno afera!
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.