Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии  
[EN] [LV]

Король менструаций стал руководить Ventbunker'ом

Виртувльный    2010-02-05 14:49:23    
Пидарас и гавнахлёб...
tatar    2010-02-06 05:40:08    
Мерони окружает себя сладенькими мальчиками.На лицо кризис доверенных лиц.В этой бля.ской стране верить нельзя никому.Степанов и Ко даст фору любому кидале.Кто водил хороводы со Степановым об этом знают.
шустрый    2010-02-06 09:56:17    
Менструальный шоумен-руководитель крупного Латвийского предприятия.Как то это стало привычным явлением в Латвии,показывает \"чистоту\" бизнеса.Какая власть,такой и бизнес.Грустно и мерзко.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.