Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Законы  Консультации
[EN] [LV]

Полиция вступилась за Тетерева

Трест    2009-12-21 11:03:40    
Айзкрауклес банка задействовал в полную силу административный ресурс. Сначала прохлопали суд, где четко была установлена истина: Тетерев должен исполнять обязательства. Но, видимо, купили полицейских. Наверняка, делом занялись неподкупные полицейские из Экономической полиции Риги. Они уже покажут себя во всей красе. Как известно, Рощенков уже смотрящий на базаре.
New century    2009-12-21 11:53:08    
EXTERMINATE THEM ALL!!!
storonij nabljudatelj    2009-12-21 12:41:21    
Трест 2009-12-21 tut pishet: ,,прохлопали суд, где четко была установлена истина,, da uzh kuda chetche .... 3go chisla vecherom podali v Centraljnii sud a 4go chisla utrom reshenije o vziskanii LVL 50 000 000,uzhe v karmane...
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.