Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии  
[EN] [LV]

KNAB подозревает директора еще одного театра

Ну и дела!    2009-10-28 10:01:35    
Писали, что в России пришлось открыть специальную тюрьму для героев Сов.Союза. Наверно и у нас будет такая же для жаворонков Атмоды и прочих носителей 3-х звезд
All    2009-10-28 11:35:34    
Да ни кто не сядет!!! Просто подозрения окажутся не верными, деньги ни кто не разбазарил и жаворонков Атмоды и т.п. выпустят на волю
rico    2009-10-28 13:45:59    
Mozet i vinovati,sud opredelit,no ved posmotrite kakie summi,smesno,tut 27mlj.ls po juznomu mostu \"pereplotili\" i necego..Strana durakov.
GE    2009-10-31 16:12:46    
Tie, kas šo fruktu pazīst - nebrīnās nemaz. Čalis no laika gala bijis normāls kampējs un shēmotājs. Lai gan, salīdzinot ar daudziem citiem valsts likumīgajiem zagļiem - dažādiem poļitrukiem batjkām , liepiņiem utt., viņš ir tīrais jērs.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.