Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Борцы с оргпреступностью продают свои услуги (документ)

jurists    2009-09-30 12:05:51    
Līgas Cīrules juridiskais birojs Reģistrācijas numurs: 50103231411 Uzņēmuma nosaukums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību \"Līgas Cīrules juridiskais birojs\" Adrese: Rīga, Zirgu iela 3-1 Viss par uzņēmumu (Reģistrētiem lietotājiem) Izziņa par uzņēmumu Informācija atjaunota: 2009-07-22
Юрий Тарасюк    2009-09-30 12:19:05    
Один из их клиентов Рязанский Грушник. Посмотрим, как ему сумеют помочь доблестные экс-полицейские.
наблюдатель    2009-10-05 07:41:22    
Руководство МВД в конце апреля этого года предоставило возможность Богданову уйти на пенсию по выслуге лет даже без проведения комплексной проверки его деятельности и возбуждения против него хотя бы дисциплинарного дела,и как \"безупречному\" работнику получать пенсию. Почему не были проверены все уголовные и особенно оперативные дела,сроки хранения которых ограничены? На основании какого договора он работает в СГД и в качестве кого? Ответить на эти вопросы поможет вышеуказанная срочная проверка специальной комиссии с привлечением независимых экспертов и специалистов.
1)    2009-10-05 13:34:34    
ragi 20:53 14.Feb. LEONĪDS BOGDANOVS UN VLADIMIRS VAŠKĒVIČS - LŪK DIVI NOZIEDZNIEKI , KURI NOPIRKUŠI LATVIJAS SPECDIENESTUS UN IEBAIDĪJUŠI POLITIĶUS , UN TIESNEŠUS .BOGDANOVS UN VAŠKĒVIČS REĀLI SAGRĀBUŠI LATVIJAS ORGANIZĒTĀS NOZIEDZĪBAS VADĪBU -. VISAS NEPATIKŠANAS GATIM SAKNĪTIM SĀKĀS AR TO , KAD LATVIJAS TELEVĪZIJĀ ATIS PAZIŅOJA KRIEVIJĀ DZIRDĒTO , KA BOGDANOVS IR KRIEVIJAS IZLŪDIENESTA REZIDENTS UN VADA LATVIJAS UZŅĒMĒJU SLEPKAVOŠANU . NEKAVĒJOTIES , PAR DAŽU KILOMETRU ĀTRUMU PĀRSNIEGŠANU , VIŅU AIZTURĒJA ONAP KAUJINIEKI !!!! ( ABSOLŪTAIS NONSENS ) . TOS VADĪJA LEONĪDS BOGDANOVS . TAD SAFABRICĒJA KUKUĻOŠANU, LAI ATTAISNOTU SAVAS KRIMINĀLAS IZRĪCĪBAS . BOGDANOVS SLAVENS ARĪ AR DRAUDZIŅA VAŠKEVIČA \"PĀRIDARĪTĀJA \" EDGARA GULBJA SPĪDZINĀŠANU UN SAZĀĻOŠANU . KĀDS SAKARS ONAP AR GULBI ? - TĀDS , KA LEONĪDAM JĀAIZSTĀV VLADIMIRS ! ...UN TAGAD VAŠKEVIČS IZMANTOS SAVAS LATVIJAS VALSTS DOTĀS PILNVARAS UN NOZIEDZĪGI TĀS IZMANTOS PRET ATI SAKNĪTI . .....TIE IR TIKAI DAŽI SĪKI SMILŠU GRAUDIŅI ŠO DIVU TIPIŅU NOZIEDZĪGO DARBU SARAKSTĀ . BOGDANOVS TAGAD PAT PAAUGSTINĀTS AMATĀ ....UN IR VALSTS POLICIJAS KRIMINĀLPOLICIJAS PRIEKŠNIEKA VIETNIEKS AR NEIEROBEŽOTĀM IESPĒJĀM UZZINĀT VISSLEPENĀKO INFORMĀCIJU PAR JEBKURU CILVĒKU .
Mūrniece: Šlesers uz Centrāltirgu virza Leonīdu Bogdanovu    2009-10-05 13:37:53    
Ar paziņojumu, ka drošības iestādes piesedz bandītus, Rīgas vicemērs Ainārs Šlesers cenšas novērst uzmanību no savas ieceres atbildīgos amatos Rīgas centrāltirgū virzīt divus bijušos policijas darbiniekus Iekšlietu ministre Linda Mūrniece: \"Šlesers pašlaik ļoti atbildīgos amatos centrāltirgū virza bijušos \"leģendāros\" policijas darbiniekus Leonīdu Bogdanovu un Ivanu Roščenkovu. Tā ka viņš jau ir pieņēmis striktus mērus attiecībā uz ietekmes sfēras pārdali,\" Mūrniece pastāstīja, komentējot Šlesera paziņojumu. Bogdanovs īsi pēc Mūrnieces stāšanās amatā pameta Organizētās noziedzības un apkarošanas pārvaldes (ONAP) šefa amatu, pārejot darbā uz Valsts ieņēmumu dienestu, savukārt Roščenkovs ir bijušais Rīgas ekonomikas policijas priekšnieks. Ministre piebilda, ka viņa kā ministre nevar ierobežot šo cilvēku pieņemšanu darbā centrāltirgū. \"Es domāju, ka Šlesera kungs mēģina ar šādu paziņojumu novērst uzmanību no tā, ko viņš patiesībā ir izdomājis darīt,\" Mūrniece uzsvēra. Jau vēstīts, ka Rīgas vicemērs Ainārs Šlesers paziņojis, ka Latvijā drošības struktūras nav līdz galam godīgas un nereti \"piesedz bandītus\". \"Varu pateikt atklāti, neesmu apmierināts. Drošības struktūras ir piesegušas bandītus visus šos gadus,\" Šlesers paudis intervijā laikrakstam \"Neatkarīgā\", lūgts novērtēt sadarbību ar iekšlietu struktūrām. \"Problēma ir tā, ka cilvēki, kuriem ir cieša saikne ar kriminālo pasauli, piever acis uz daudzām lietām. Lai es varētu realizēt visu to, ko esmu ieplānojis, iekšlietu ministrei [Lindai] Mūrnieces kundzei tajā brīdī, kad tiks nodrukāta šī intervija, jāsasauc visi dienesti, jo no manas puses izskan tieši pārmetumi viņas pakļautībā esošajām struktūrām. Viņai jāsāk rīkoties,\" sacīja Šlesers. Viņš piebilda - ja nebūs nekādas iekšlietu ministres rīcības, būs domes rīcība.
Богданова и Рощенкова на базар     2009-10-05 14:31:01    
Получается какой-то бред. Шлесерс берет работать на рынок Богданова и Рощенкова, которые столько лет прикрывали контрабандистов. Если они не прикрытие, то кто же тогда?
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.