Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Законы  Консультации
[EN] [LV]

Депутаты Юрмалы: Мункевиц нас подкупил не так щедро, как вы думаете (таблица)

knīslis    2009-08-27 20:41:45    
Dzintriņ, netēlo nu slimīgu govi pie Kauguru klīnikas durvīm! Cūka un kukuļņēmējiņa tu esi bijusi,cik tevi pazīstu.Vienīgais,ka nedārga. Tagad varēsi prasīt un ņemt vairāk. Uzspļaut tam Hipokrātam no otrā stāva. Vienīgais atceries-tev vairāk nekad nebūt JD deputātam. Tākā sarauj ko vien vari un savam knislītim sakārto šķeldu. Nedod nevienam par mīlestību vai velti.
ods    2009-08-27 21:24:34    
Tu esi cūka. Arī tu teici un solīji, ka cīnīsies par godīgu politiku, pret korupciju un pilsētas izsaimniekošanu. Un kur tu esi tagad??? - mēslainē pie Munkevica. Kā lai mēs tev tagad varam ticēt? Kā ārsts tu piečakarēsi savus sliniekus? Tu esi piečakarējusi tagad ne tikai savus slimniekus, bet visu pilsētu. Klienti no tevis novēršas.
raimis    2009-08-28 05:31:48    
Vairāk pie tevis dakterēties neiešu. Tu meloji man un visiem pārējiem kuri par tevi balsoja. Tāloji svēto govi,bet izrādījies visprastākā cūka! Var tikai nožēlot,ka šo lapaspusi nelasa visi Jūrmalas iedzīvotāji. Bet pacentīšos izplatīt šo ziņu arī paziņām.
Roze    2009-08-28 10:36:46    
Vienmēr esmu cienījusi dakteri Homku, bet nu esmu vīlusies - te tev nu bija - Cita politika! Dakteris bez sirdsapziņas vairs nav nekāds dakteris....
onka    2009-08-28 10:39:53    
Tāda, lūk, ir \"cita politika\", kuru jūs mēģinājāt iebarot jūrmalniekiem, Iļjenkova kungs? Paldies par kūkām...
Lapiņa    2009-08-28 12:43:10    
Dakterīt, vai jūs naktī guļat mierīgi? Vai pēc sadarbības ar Munkeviču jums murgi sapņos nerādās? Vai Jūs spējat tagad mierīgi dzīvot, kad esat apmānījusi visus savus vēlētājus? Mās par Jums balsojām tikai tāpēc, Lai LIELAIS ZAGLIS - MUNKEVICS nebūtu domē un neapkaunotu pilsētu. Bet Jūs, ..... , nobalsojāt par viņu kā par mēru. Jūs esat mums visiem nodarījusi vislielāko pārestību, kādu vien varam iedomāties. Mums tagad riebjas šī pilsēta pateicoties tādiem kā Jūs. man tagad vienīgā turpmākā rīcība būs izdeklarēties no šīs pilsētas, lai mani nodokļi neaizplūst MUNKEVICA NOZIEDZĪGAJĀS SHĒMĀS.
Jūrmalnieks     2009-08-28 13:25:38    
Izlasot šos komentārus, paliek pretīgi, jo cik zemu mēs esam krituši. Cik noprotu lielāko daļu no komentāriem uzrakstījis viens stipri neaudzināts subjekts (IP adrese 87.110.92.21 un 78.84.20.251). Kā nav kauna apliet ar samazgām cilvēku, kurš neko sliktu nav izdarījis. Nu nobalsoja par Munkevicu, kas tur slikts. Ja viņš būs slikts mērs, ilgāk par pusgadu viņš par mēru nepaliks, jo labi zin, ja nopūdelēs kaut kur garām, tad tā saucamā Jūrmalas opozīcija + Rīgas šefi, nosmērēs šo gar zemi, ka ne aci nepaspēs pamirkšķināt. Dzintrai nav nekādi amati valdēs un padomēs, jo laikam pietika saprāta nelikt nekompetentus savus cilvēciņus amatos. Citādi paskatoties no malas izrādās, ka J. Skutels (pensionēts oficieris) ir specialists siltuma jautājumos, dep. Vorobjova (menedžere ???) - specialiste mūzikas un apgaismojuma jomā un citi super specialisti jaunos amatos. Padarītie darbi rādīs vai cilvēks ir tautas pusē vai \"siles pusē\". Pāragri ir spriest par to, kas ir kas, jo arī opozīcija pagaidām nav viengabalaina struktūra, bet tikai abižoto klubiņš.
??? to Jūrmlaniekam    2009-08-28 15:29:42    
Nu un jūs pats cienijamais Jūrmalniek vispār orjentējaties tamā ko jūs te uzrakstījāt savā komentārā ???? Tas nekas ka Homkas kundzei nev nekādu amatu valdēs , vale Jūrmalas slimnīca ir SCP nodaļas vadītājs Iļjenkovs . Par pārējiem klauniem jūs pats uzrakstījāt . Bet būtība ir cita pavisam , būtība ir tāda ka visi šie Ražuki , Homkas , Ābeles un citi klauni sevi pozicionēja kā oponenti Munkevicam kā laupītājam , savukārt tiekot ievēlēti jau 3-4 nedēļu laikā aizmirsa par savu pirmsvēlēšanu nostāju . Munkevics ir kleptomāns , viņš neprot nezagt . Viņš ir profesionāls afērists un shēmotājs , uzņēmēji stāsta ka viņš pats piedāvā shēmas uzņēmējiem lai tie viņam samaksā % , kā arī bīda un stutē \"brigādi\". Daudzi cilvēki bija ieradušies Jūrmalas aizsardzības birojā un pieprasīja JAB atsaukt Ražuku no deputātiem , jo JAB pozicionāja pirms vēlēšanām savā aģitācijā Ražuku kā vienīgo alternatīvu un oppnentu Munkevicam. Žel ir par vienu - mūsu valsts vēlētāji ir Šausmīgi lētticīgi un iespaidojami ar reklāmu.
Jūrmalnieks to ???    2009-08-28 16:19:53    
Attiecībā uz Iljenkovu, es taču skaidri un gaiši rakstīju par profesionālismu pildot savus darbu. Iljenkovs ir diplomēts ārsts, nevis sētnieks no kaimiņu pagalma. Par Munkevica shēmošanu runā visa pilsēta, bet ir viens maziņš bet, NEVIENS neraksta iesniegumus policijai, prokuratūrai vai KNAB, kur būtu minēti konkrēti pierādījumi, jo par baumām aiz restēm nevar iebāzt. Par Ražuku - man atliek tikai Jums piekrist. Vienīgā kļūda ko izdarīja Jūrmalas Aizsardzības biedrība, bija šo cilvēku lētticība uzticoties itkā labam cilvēkam. Tikai viņi aizmirsa, ka laiks pavadītais pie Valsts \"siles\" (Aizsardzības ministrijānav gājis secen arī tādam \"cīnītājam\", kā Ražuka kungs. Žēl, bet JAB tagad izdarīt neko nevar, vienīgais mācītie no savām kļūdām.
??? to Jūŗmalnieks    2009-08-28 16:41:09    
Kā tas ir neraksta iesniegumus ??????? 179 panta 3 daļa ierosinātā krimināllieta kurā apvienota 5 krimināllietas vienā tas ir par maz ? To ka Jūrmalas policija un prokuratūra marinēja šīs lietas no 2004 tas ir par maz ?(un ne jau par velti) To ka daudzīvokļu mājām Jūrmalas pilsētā ir izrakstītas tāmes par siltummezglu uzstādīšanu un citiem \"pakalpojumiem\" un pretīm nav reāli izdarīu darbu dabā tas ir par maz ? (tas ir kad Munkevics vadīja JN) starp citu Vilks tās shēmas turpināja . Te ir liela viena nianse , Munkevics ir izdevīgs visiem tiem kuri pa fikso grib lietas sakārtot , viņš ir ļoti pretīmnākošs par viņam pieņemamu atlīdzību . To ka konkursus Jūrmalā uzvar Liktenis pateicoties Munkevicam , tas arī nav noslēpums (tajā pašā laikā Liktenim ir ap 200000 Ls nodokļu parāds , nevienā normālā valstī ar tādu firmu par runāt nesāktu) Munkevics ir mūsu valsts iekārtas produkts , kurš izmantojot likumu apzog valsti . * Par nomas līgumiem piemirsu pieminēt (par tiem ir kaudze iesniegumu prokuratūrā Savukārt Krūmiņš ir vispār kukuļņēmējs līdz apsurdam , cik viņš no cilvēkiem par nodošanu ekspluatācijā ir ņēmis par palīdzību naudu . (ir pat konkrētas adreses par kurām tieši) Iesniegumu par vairākumu tādu nodarījumu nav , jo tas ir izdevīgi abām pusēm lai šī sistēma strādātu un Valsts nedara neko lai mainītu šo sistēmu . Tieši otrādāk , izdomā jaunus likumus ar kuriem tikai atvieglotu valsts reketa un biznesa shēmas . Par KNAB runāt vispār ir smieklīgi , jo jau pusotru gadu KNAB ir tukša muca , kura var tikai atrakstīties - diemžēl likumdošana neparedz to un šito , un t.t . Un vienmēr cer uz turmāku sadarbību. KNAB ir kastrēta organizācija , kuras kompetencē ir ne tikai apkarot un atklāt korupciju , bet arī veicināt korupcijas ierobežošanu valstī un KNAB varētu iet pie valdības , un teikt - KNAB nevar strādāt jo nav tas un šitais , un ir jālabo likumdošana . BET VIŅU TO NEDARA līdz ar to par valsts reketu un korupciju KNAB ir pats galvenais vaininieks !
to ???    2009-08-29 07:49:27    
Sveicieni no \"aizkraukles raganas \"!
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.