Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Законы  Консультации
[EN] [LV]

Президент, его жена и сын - в одном номере

Доктор Дре    2009-05-13 08:59:44    
Юноше нанесена тяжелая психологическая травма. Он может стать геем. Не дадим геям пробраться во властные структуры. Кузинсы не пройдут! За Родину! Par dzimtene!
A zachem?    2009-05-17 16:28:42    
Zachem nash berezhlivyj synulju s soboj vzjal? Supruga esche ponjatno. Nado bylo esche babushek/ dedushek prihvatit\'!
Налогоплательщик    2009-05-18 07:44:28    
Президент, отправляясь в официальный визит в США, решил показать пример бережливости на своем собственном сыне Карлисе.Неужели взрослый человек не понимает,что это заявление глупее не придумаешь,а настоящий пример бережливости это не брать с собой сына вообще,но видно на это соображаловки не хватает!
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.