Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Ригагейт: дело направляется в суд

:)    2009-04-29 15:39:23    
Вилкасте скоро предстанет перед судом. Что же будет с придворными журналистами графини?
«Новое время»: Растраченные RSK apdrošināšana 0,5 млн латов на самом деле были взяткой?    2009-04-29 16:38:49    
Депутат Рижской думы от партии «Новое время» Олаф Пулкс обратился в Бюро по предотвращению и борьбе с коррупцией (KNAB) проверить попавшую в его (Пулкса) распоряжение информацию, что в сделке между двумя предприятиями самоуправления - RSK apdrošināšana и Rīgas satiksmes – страховой брокер использовался для передачи взятки. Комиссия рынка финансов и капитала (КФРК) установила, что RSK apdrošināšana, заключая страховой договор с ООО Rīgas satiksme, перечислило страховому брокеру ООО Trīs A brokers 485 тыс. латов за привлечение клиента и администрирование дополнительного риска. В свою очередь КРФК указывает, что компания Trīs A brokers не занималась привлечением клиента, так как RSK apdrošināšana выиграло в открытом конкурсе на страхование сотрудников Rīgas satiksme. Таким образом, RSK apdrošināšana, перечислив деньги брокеру, нарушило закон о предотвращении разбазаривания средств государства и самоуправлений.
А.    2009-04-30 08:21:48    
Сколько дадут Вилкасте? Статья ей светит с конфискацией. Жаль, что ее бывший муж пока еще не пойман за руку.
Temida    2009-04-30 21:20:30    
Uze napisali.........delo poslo......!!!
Temida    2009-04-30 21:20:33    
Uze napisali.........delo poslo......!!!
Юрий Тарасюк    2009-05-01 18:48:15    
Если им вынесут справедливый приговор, тогда можно будет поверить, что правосудие существует. Но может случиться, как в \"деле Одерова\", когда сын судьи оказался в подвале по подозрению в неком финансовом преступлении. Судя по всему, придворная пресса графини и ее бывшего супруга уже начала массированную пиар-атаку. Удивительно, что чиновника-коррупционера выгораживают СМИ вентспилсских оппозиционеров. Как известно, сравнительно недавно Экономическая полиция сделала подозреваемым Олега Степанова, в подозреваемых ходит Валерий Годунов. Казалось бы, что общего у Вашкевича, Степанова и Годунова?
Корреспондент    2009-05-01 19:01:10    
Статус Олега Степанова сейчас - подозреваемый в мошенничестве в крупных размерах. Вашкевича (Футболист) лишили гостайны, Вилкасте в ближайшее время предстанет перед судом по обвинению в коррупции. Хороша элита. Сплошь графья, да графини!
.    2009-05-01 23:42:40    
Все встанет на свое место когда будет на то воля Аллаха
Агита    2009-05-02 09:12:06    
Вилкасте будут судить. А ее бывшего мужа стоит наградить орденом на радость СМИ. Владимир Вашкевич - герой труда Тучных Лет. А его защитников Степанова и Годунова наминировать на премию: СКУПЩИК ПАРТИЙ И СМИ. Зачем Степанову и Годунову политики и СМИ? Очевидно, чтобы мочить Лембергса, и защищать честь честнейшего Вашкевича.
rico    2009-05-03 09:17:17    
Garri Potter v starosti, cto govorjat eti hitrozopie glaza....
Д.    2009-05-03 10:03:45    
Почему экономическая полиция изменило Годунову меру пресечения? Стал ли Гудерманис беднее? Вашкевич рулит!
oba    2009-05-04 04:39:19    
\"OOO\" В-ч рулит ! LR - защищать честь честнейшего !! Очевидно защитников бывшего мужа стоит наградить орденом !!!
Рижская дума рулит     2009-05-05 08:19:45    
DIENA „Rīgas satiksme” – kļūdas, nekompetence vai korupcija? ........ SCP Ceturtdiena, 30. aprīlis (2009) 11:49 Sekojot līdzi notikumiem Rīgā, arvien biežāk izbrīna, kā pašvaldības SIA „Rīgas satiksme” var atļauties tik bieži un tik smagi kļūdīties, bet tās vadība joprojām sēž savos krēslos un arī Rīgas domes vadība, šķiet, ir apmierināta ar notiekošo. Nav tikai skaidrs, kā „Rīgas satiksme” var tik bieži un tik smagi kļūdīties un kas tam ir par iemeslu – nekompetence, korupcija, muļķīgums... Tagad ķeramies pie dažiem piemēriem. 1) Pēdējais jaunums ir valūtas kļūda, slēdzot finansējuma līgumu par zemo grīdu trolejbusu iegādi, kas negatīvi ietekmēs pilsētas budžetu krīzes apstākļos. Nupat atklājies, izrādās, ka jauno trolejbusu iegādei pietrūkst ap 30 % finansējuma. Redz, savulaik „Rīgas satiksmē” kāds kļūdījās un latu vietā ierakstīja eiro. Nu Rīgas domei ir jāmeklē papildus finansējums un, iespējams, spēkā stāsies līguma soda sankcijas. Bet Bemhens joprojām sēž savā krēslā. 2) Ejam tālāk – nesen noskaidrojās, ka novēlota zemo grīdu tramvaju ieviešana. „Rīgas satiksmes” un ražotāja līgums noslēgts 2008. gada 23. Maijā. Tas paredz, ka 18 mēnešu laikā jāpiegādā pirmie zemās grīdas tramvaji, kuri apkalpos 6. tramvaja maršrutu. Tas nozīmē, ka jaunajiem tramvajiem būtu jāparādās 2009. gada nogalē. Taču nē – atkal „Rīgas satiksme” ir kļūdījusies – pirmie zemās grīdas tramvaji parādīsies tikai 2010 gadā. Jautājums – kurš ir atbildīgs par šo kavējumu un kāds par to būs sods? Ja vispār būs... Ja tā ir rūpnīcas vaina, kādas sankcijas sekos? Bet, ja tā ir „Rīgas satiksmes” vaina, kurš par to atbildēs? 3) E-talons gandrīz jau ir ieviests, taču tā vajadzība šodien ir apšaubāma un arī izmaksas ir nesamērīgi lielas. Salīdzinājumam, Jaunzēlandē „Stagecoach” e-talons tiks ieviests 1000 autobusos un izmaksas tiek lēstas 2,77 miljonu latu apmērā, tas ir apmēram 2765 latu uz vienu transporta vienību. Latvijā ieviešanas izmaksas ir 14 miljonu Latu. Saskaitot visas Rīgas sabiedriskā transporta vienības (252 tramvaji, 318 trolejbusi, 482 autobusi, kopā – 1052 tehnikas vienības), sanāk, ka Rīgā e-talona ieviešana uz vienu transporta vienību izmaksā 13 300 latu. Kāpēc izmaksas piecas reizes pārsniedz Jaunzēlandes izmaksas? Savukārt e-talona sistēmas izmaksas gadā ir 5 miljonu latu. Par šo naudu varētu nodarbināt pa vienam konduktoram vagonā, kas būtu efektīvāk un cilvēkiem būtu darbs. Šaubu nav, sabiedriskais transports jebkurā lielpilsētā ir prioritāte, kuru, pareizi sakārtojot, daudziem iedzīvotājiem tiek dota iespēja izbaudīt ērtības un iespēju ietaupīt. Vien vajag mācēt to darīt. Ir acīmredzami, ka „Rīgas satiksmei” tas izdodas ne visai labi, jo tik bieži ir jākļūdās. Juris Lasmanis, „Sabiedrība citai politikai”
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.