Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Спецслужбы отказались заводить дело на Годманиса, Слактериса и Лейшкалнса

Rihards    2009-04-21 12:15:05    
Bet pret dziedātāju un Ventspils pasniedzēju ierosinam gan. Pat cilvēkus būrī ietupinam. Jocīgā valsts pauž vienu \"Viens likums viena taisnība\", \"Likuma priekšā visi vienādi\",bet faktiski ir savādāk.
rico    2009-04-21 15:07:15    
A zrja, eti klovni neposredstvenno vinovati v dovedenije Latviji do ninesnego sostojanije.
jijf    2009-04-21 17:46:27    
NU PROTAMS TO NEDARīS!!!Jūs varat iedomāties,kas te notiks-viņi taču nav vieni,tad visus tos sūdus-deputatus jāsēdina!!!!
obat    2009-04-21 20:15:04    
Спецслужбы, отказались заводить дело на Годманиса, Слактериса и Лейшкалнса ??? A народ отказался ??? за унежениэ и низост с цем столкнулес шас ??? за издевателства протев народа, после их правелного слуwениа народу ??? народ их помнит .
tatar    2009-04-22 07:08:57    
А тайный сговор при заключении договора по покупке Парекса в Латвии преступлением является или нет?Действие или бездействие должностного лица,которое привело к ущербу для государства в особо крупных размерах по какой статье идёт?
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.