Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Полиция безопасности завела дело на "народную" молодежь

За Шкеле!    2009-04-09 14:19:09    
Полиция безопасности ловко подстроилась под новую власть под Jaunais laiks (Новое время). Теперь начальник Drošības policija (Полиции безопасности) Янис Рейникc (Jānis Reiniks) кое-что языком делает Линде Мурниеце (Linda Mūrniece). Не противно, Янис?
TanteSidra    2009-04-09 21:44:44    
мочить в сортире этих поросят.. или нет, может на сей раз хватит ремнём по попе но взять под арест их покровителей значит одновременно и заказчиков преступления - здоровенных хряков из верхушки Таутас Партия.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.