Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Банкир и миллионер Йоаким Хелениус: Латвия опозорена

rico    2009-04-06 08:44:44    
Soglasen na 100%,ved verh dumal tolko o tom,kak pobolse navorovat,potomu mi edinstvennie iz Baltiskih stran v takoi z..e,a otvetit im ranse ili pozdno pridetsa.
obat    2009-04-06 20:41:42    
вазможно ето не \"опозоревониэ\" а целенаправленные деицтвие отделно взятых лиц, кои власт цилнее страха их переаче преследаванием законам
jurai    2009-04-07 17:17:35    
Ну дают.Сами поощеряли наших и теперь критикуют!Вот вам и ЗАПАД.Наварили бобла и теперь над нашими трудностями подхихики вают.Вот нашим политиканам НАУКА.А за страну будем сами боротса и не дадим нас продавать.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.