Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Шведы утешили, что Латвию не бросят

obat    2009-02-11 21:13:53    
сегодня скозал - завтро слова зобрал и некокого обезателство, у нас ето уже норма жызни. однако кто оченй хочет продвинут проект, захронение радио активхых одходов в Латвии ???? в шет долга МВФ ???
Žlobbanka    2009-02-11 21:18:20    
Vissmieklīgākais ir tāds, ka pašā Zviedrijā krona ir jau devalvēta, lūk, ko raksta Paiders NRA: «Par to, ka Krievijas, Zviedrijas un Polijas valūtas devalvācijas dēļ tiek iznīcināta Latvijas tautsaimniecība, jau ir rakstīts daudz. Taču arī Latvijas viesstrādnieku naudas sūtījumu apjomu ietekmē krīze. Lielbritānija ir viens no vissvarīgākiem Latvijas darbaspēka eksporta tirgiem. Naudas pārvedumi no Lielbritānijas bija iztikas avots vairākiem desmitiem tūkstošu ģimeņu. Skarbs trieciens šīm ģimenēm bija Lielbritānijas mārciņas devalvācija. Pērn 500 mārciņu ikmēneša pārvedums no Anglijas bija apmaināms pret 500 latiem. Tagad, ja uz dzimteni tiek sūtīta tāda pati summa, tā ir apmaināma tikai pret aptuveni 400 latiem, t. i., par 20% mazāk. Mārciņas vērtība ir kritusies, un dzīves dārdzība tiem, kas iztiek no naudas sūtījumiem, ir palielinājusies tikpat lielā mērā kā valsts iestādēs strādājošajiem.»
qwe    2009-02-11 22:59:38    
не бросят... будут иметь и иметь! )))))))))
tatar    2009-02-12 08:59:58    
Обратите внимание-читает только русские газеты.Для того,чтобы делать умозаключения о процессах в стране необходимо знать о чем говорят все стороны.Особенно титульная нация.
елы-палы    2009-02-12 09:10:35    
Даже недалекому шведу уже понятно, что твердый лат - это гнилая политика двух неудачников Репше-Римшевица! Ситуация постоянно усугубляется, но эти ребята держаться за твердый лат, как за священную корову! Не зря они ее печатают на 2 латах. За этим всем стоит Шкеле, который лучше всех чувствует революционную ситуацию в стране! Он будучи в министерстве сельского хозяйства именно на коровах и надоил себе капитал! А коровы для него - это весь народ Латвии( насчет титульной здесь у него комплексов нет, доит всех, кто попадает под руки). Профессионал по дойке!
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.