Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Почему полицейский праздник отпразднуют в гостинице Avalon?

!!!    2008-12-04 11:22:32    
Lielai daļai Latvijas amatpersonu laulības dzīve nevedas — daudzi ar sievām šķirušies, citi nav varējuši sievietes piespiest pārņemt savu uzvārdu. Turklāt vairumam sievas ir desmitiem reižu turīgākas par vīru. Šobrīd Drošības policijai (DP) izskatīšanai nodots jautājums par Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Kontrabandas apkarošanas centra (KAC) direktora Vladimira Vaškeviča šķirtās sievas īpašumiem. Uzņēmum Reģistra datu bāze liecina, ka Ināra Vilkaste jeb bijusī Vaškeviča kā dalībniece un amatpersona figurē septiņās dažādās firmās. Viņa ir direktore SIA IV, kas nodarbojas ar pārtikas preču mazumtirdzniecību, direktore Basteja bulvārī esošjā restorānā CHICOT, kā arī kafejnīcā veikalā BEKKER, Meža aptiekā un Meža aptiekā pluss. Tāpat viņa ir uzņēmuma VAKOB īpašniece un dalībniece atspirdzinošo dzērienu tirdzniecības firmā Kvadroimpeks pluss, kas šobrīd atrodas likvidācijas procesā. Augusta beigās VID sāka pārbaudi arī par Organizētās noziedzības un korupcijas apkarošanas biroja (ONKAB) vecākā inspektora Jevgeņija Fedorenko iespējamo interešu konfliktu, kā arī par viņa tuviniekiem piederošajiem īpašumiem, kuru saraksts apkopots 27 lappusēs. Uzņēmumu reģistra dati liecina, ka J. Fedorenko sieva Anna Kaupuža kā līdzīpašniece figurē vairākos uzņēmumos, tostarp, SIA Austrumi-A, kam pieder Rīgā, Blaumaņa ielā esošais restorāns Orients. Līdzīga situācija izveidojusies arī ar Ekonomikas policijas priekšnieka Viestura Birieža sievas Nataļjas Briedes materiālo nodrošinājumu. Policijas šefa laulene pērn iegādājusies trīs dzīvokļus Rīgā, Strēlnieku ielā un Riharda Vāgnera ielā, kā arī vairākus zemes gabalus Jūrmalā. Tiesa, viņas vidējā mēneša izpeļņa, strādājot miljonārim Guntim Indriksonam un viņa sievai piederošajos uzņēmumos par grāmatvedi, nepārsniedz 200 latus. Tāpat N. Briede pērn janvārī ieguldījusi 51 tūkstoti latu uzņēmumā VSV, nopērkopt 50 procentus tā kapitāldaļu. Pats V. Briedis norādījis, ka viņa sieva līdzekļus uzkrājusi jau 90. gadu sākumā, kad nodarbojās ar dažādu Ķīnā iegādātu preču tirdzniecību Latvijā.
un vel     2008-12-04 11:28:26    
Uzņēmumu reģistru apkalpojošajā datu bāzē \"Lursoft\" \"Diena\" pārliecinājās, ka Fedorenko sieva AnnaKaupuža ir līdzīpašniece trijos uzņēmumos: SIA \"Austrumi-A\", SIA \"Palladium\" un SIA \"Balfaks\". Paši par sevi šo uzņēmumu nosaukumi neko neizsaka, bet, piemēram, firmai \"Austrumi-A\" pieder restorāns \"Orients\" Rīgā. Laikraksts \"Telegraf\" raksta, ka Fedorenko radiniekiem piederot arī restorāns \"Amsterdama\" Vecrīgā, kā arī pankūku ēstuve Pērses un Marijas ielas stūrī. \"Telegraf\" arī min, ka Kaupužai pieder zeme un nami Vecrīgā Audēju, 13.janvāra un Kalēju ielā, kā arī Jūrmalā, un to kopējā vērtība tiekot lēsta ap 214 000 latu. Fedorenko mātei Lidijai Fedorenko piederot zemesgabali Carnikavā, Pabažos un Baltezerā, un to kadastrālā vērtība esot ap 30 000 latu, bet tiek rēķināts, ka inspektora mātes zemes tirgus vērtība varētu būt par trešdaļu lielāka. \"Diena\" pārliecinājās, ka paša J.Fedorenko ienākumu deklarācija atklāj visai pieticīgu skatu - ONKAB inspektoram nepieder nekustamais īpašums. Vienīgais, 2001.gadā Fedorenko deklarējis 1500 latu skaidras naudas uzkrājumus un mazliet vairāk nekā 10 000 ASV dolāru \"Unibankas\" kontā. Dolāru uzkrājums, visticamāk, Fedorenko radies pēc 1999.gadā deklarētā dzīvokļa pārdošanas, kurā viņš ieguvis 10 000 USD. \"Cerību, ka pārbaudē kaut kas tiks atklāts, mums nav nekādu,\" saka Voika. Viņa atgādina līdzīgus gadījumus, piemēram, ar Ekonomikas policijas priekšnieka Viestura Brieža sievu, kam ar 125 latu algu pieder dzīvokļi un zemesgabali Jūrmalā. Pārbaudot Brieža ģimenes īpašumu atbilstību ienākumiem, Valsts ieņēmumu dienests likumpārkāpumus neatklāja. Voika uzskata, ka pašreizējās pārbaudes iestādes Latvijā atklāj vienīgi tos pārkāpumus, kuros kāda amatpersona tiek pieķerta ar skaidrā naudā saņemtu kukuli. Viņa pauda cerību, ka jaunveidojamais Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) darbosies efektīvāk, jo tam būs jāizstrādā metodoloģija un shēmas reālu korupcijas gadījumu pārbaudīšanai.
Юрис Тарасюк    2008-12-04 11:36:10    
Гламурненько. Вот это Спрут. Теперь понятно, почему на бизнесмена, которого вызвал Монтик и Чистяков, наехали и экономисты, и КНАБ. Странно, что они еще не подключили своего кореша Ленчика Богданова (Наполеон).
Юрмальчанин    2008-12-04 11:39:51    
А где им еще праздновать? на днях в баре встретил пьяного Башарина и Ваню Кащея.
Ресторан и бар    2008-12-04 11:43:19    
Ресторан гостиницы Avalon на 80 мест с интернациональной кухней. Попадет ли туда пресса? Будут ли разливать шампанское генерал и полковникам Госполиции Блюмфельд и Федоренко? Приятного аппетита, господа полицейские!
Уважаемый Юрий Тарасюк!     2008-12-04 11:49:14    
На бизнесмена наехал не КНАБ, а Экономическая полиция и Служба госдоходов (VID). Федоренко работал в ОНКАБе у Богданова. Богданов пошел на повышение и исчез из поля зрения обществественности. Интересно, кто кроме Рощенкова двигал Авалон?
?    2008-12-04 12:07:01    
Интересно, знает ли об этих фактах KNAB или в конторе Раймонда Мурниекса (Raimonds Mūrnieks )? МАФИЯ!
Зявление    2008-12-04 12:11:13    
Прошу проверить, почему именно в гостинице Avalon будет отмечать свой праздник Госполиция?
):    2008-12-04 12:35:43    
Против Рощенкова, у которого работает Монтик, даже лисциплинарного дела не завели. А как он мог не знать о наезде своих подчиненных на юрмальского предпринимателя. Анонимку он, наверняка, сам написал? Кто-нибудь делал экспертизу анонимки?
Лох    2008-12-04 12:52:27    
300 тысяч латов за такую здоровенную домину в 7 этажей, это даже в 2004 году - копейки. Да за триста тысяч латов вы приличную квартиру в Старой Риге не купите. Сейчас в Авалоне самый дешевый номер - это 86 евро за ночь. Ментовской гостинице - грабительские цены! Я бы вообще предложил переименовать гостиницу в гостиницу Динамо, или гостиницу Коп.
vasja    2008-12-04 21:51:43    
da otepitesj vi ot starih milicionerov! pridut na ih mesto kakie molodie dibiloidi, i chto, budet komu to legche??)
Урфин Джюс к Васе    2008-12-04 23:04:18    
В зоопарке живет пара старых крокодилов, Витя и Ваня. Они, правда, заказали и съели не один десяток человек, но мы к ним привыкли, и, мы надеемся, нас-то они не закажут. А если мы вместо них возмьём в зоопарк новых крокодилов, то тогд что будет? Они, может быть, будут еще более прожорливыми тварями и вообще, может быть, они будут крокодилы, которые умеют летать и жрать нас всех на лету:-)
Vt    2008-12-05 00:19:21    
Omerziteljno vsje eto. I eto policejskije? Eto urodu, kotorih nago davitj, kak gadov.Odin bil uchitelem istorii v BELORUSSII, drugoj - shveicarom v LACITICe.O---uele, mrazi!!
ха    2008-12-05 00:54:52    
Это не полицейские, а бандитские морды кторым давно на зоне сидеть
end    2008-12-05 06:42:52    
Ne kotorie urodi dolzni sidetj.
Судьба журналиста    2008-12-05 11:28:22    
Минувшей ночью возле пруда Мары в Агенскалнсе на журналиста Neatkarīgа Rīta Avīzе Иманта Лиепиньша совершено нападение. Два преступника, ударив журналиста ножом в горло, отняли компьютер и две флеш-карты, которые содержали эксклюзивные материалы журналистского расследования. При этом кошелек жертвы преступники не тронули. Начат криминальный процесс. Журналист занимался темой экономических преступлений и не раз предоставлял правоохранительным органам собранные материалы. За день до нападения он приминал участие в международной конференции на тему отмывания денег.
ha    2008-12-05 12:24:55    
Товарищи, с Днем полиции вас!!!!
tu    2008-12-05 12:56:35    
Razberutsya li s temi, kto ustroil prazdnik v Avalone? Ili mafia besmertna?
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.