Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Юрмальская дума отнимает землю у юрмальчан

obat >ogleditesj na Jurmalskuju sobstvenostj Darzkopibas 19, ahereite -    2008-09-09 09:46:00    
sobstvennostj Jurmali podali na privatizaciju za dolgo do tago kogda postrojen nulevoi cikl -oheretj ot nashego gosudarsvo v gosudarsve , etu Jurmalskuju dumu tagze kak v Kekave -davno pora razpustitj.
obat     2008-09-09 09:48:16    
a pre uzslovii neprijoma na prevatizaciju s nevipolnenijem zakonno uzstanovlenih trebovanij, zemlja otajotsja v sobstvennaste Jurmali - i polucajet postajannij dahod, vide naloga, uvelicennoi kadastrovoi stoimasti s svezi s navastroikoi t.t.p.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.